Ubiquiti UF-Adaptér-APC-50 | Adapter | SC/APC, Simplex, Single mode, 50-pack

KÓD: UF-ADAPTER-APC-50 / EAN: 0817882026864

Ubiquiti UF-Adaptér-APC-50 | Adapter | SC/APC, Simplex, Single mode, 50-pack

KÓD: UF-ADAPTER-APC-50 / EAN: 0817882026864
10,22 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
8,45 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Typ adaptéru: Simplex
Počet kusů v balení: 50
Typ konektoru: SC/APCSC/APC
Zobrazit více parametrů
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Ubiquiti SC / APC SM simplexní adaptér, zelený

Adaptér SC / APC simplex je součástí konstrukce sítě z optických vláken, vyrobený s vysokou přesností a důrazem na kvalitu. Používá se v připojeních patchcordu a jako prvek rozvaděčů z optických vláken.

UBIQUITI UF-ADAPTER-APC-50

Nejdůležitější vlastnosti

  • SC / APC do SC / APC
  • SM
  • Simplexní

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Typ adaptéru Simplex
Barva Černá, Zelená
Počet kusů v balení 50
Typ konektoru SC/APC, SC/APC,
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Doporučené produkty
10,22 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
8,45 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.6 EUR
10 kg:
12.74 EUR
30 kg:
17.38 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.