Kontakt | Batna24.com

Kontakt

Kontakt

Kolumna 1

Specjalny numer:
zamówienia z Batna24.com

T: +48 797 204 042
GP: 9:00 - 17:00

Kolumna 2

Pomoc techniczna
INFOLINIA:
T: +48 703 402 862*
GP: 9:00 - 17:00
* Opłata 2,58zł brutto za minutę połączenia.

Kolumna 3

Siedziba firmy
ul. Worcella 16a
42-200 Częstochowa
GP: 9:00 - 17:00

T: +48 34 361 04 48

Kolumna 4

Serwis (RMA)
ul. Łódzka 52/5
42-200 Częstochowa
GP: 9:00 - 17:00

T: +48 508 974 399
M: rma@batna24.com
M: serwis@batna24.com

Kolumna 5

Współpraca
B2B
T: +48 34 361 04 48
GP: 9:00 - 17:00

Nasi Konsultanci

Łukasz i Maciej

M: lukasz@batna24.com
M: maciej@batna24.com
T: +48 34 361 04 48
2600138
PL | EN

Paulina

M: paulina@batna24.com
1314198
PL | EN

Lucyna

M: lucyna@batna24.com
T: +7 925 325 8004
PL | EN | RU

Łukasz M.

M: l.mankiewicz@batna24.com
835664
PL | EN

Mahmut U.

M: mahmut@batna24.com
T: 00905333641125
TR | EN

Magda

Ayna

M: ayna@batna24.com
PL | EN | RU | TR | UA | IR | TM

Monika

Piotr

M: peter@batna24.com
55840073
PL | EN

Piotr B.

M: piotr@batna24.com
63579241
PL | EN

Rafał

M: rafael@batna24.com
T: +34 666 555 501
 +48 512 650 904
PL | EN | ES | CZ | SK

Paweł

M: pawel@batna24.com
3494100
PL | EN

Ewa

M: ewa@batna24.com
T: +39 392 268 4071
PL | IT

Justyna

Michał W.

M: michal.w@batna24.com
T: +48 505322011 WhatsApp
PL | EN | ES

SERWIS

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.