EXTRALINK Patchcordy światłowodowe | Batna24.com

Patchcordy światłowodowe

[ 279 ]
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A, 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1698
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
11,08 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1551
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,17 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1766
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4,71 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1780
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,08 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8505
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,08 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.7980
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
9,22 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.10277
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4,71 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 3m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1674
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,35 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1650
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4,71 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A, 3mm, 3m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1568
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,54 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 3m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1803
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
7,11 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1667
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,08 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1537
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4,71 

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.10291
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
12,19 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.9113
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4,61 

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, G657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2923
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
9,88 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1575
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
6,00 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A1, 3mm, 0,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8512
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4,61 

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.10284
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
10,61 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 0,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8529
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4,71 

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie

PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE EXTRALINK

Ten typ kabla nazywany jest przez specjalistów krosowym. Patchcord jest przewodem, który umożliwia przesyłanie sygnałów optycznych. Najczęściej taki przewód ma znormalizowaną długość, która wynosi pełne metry.

Patchcord światłowód sm (sm g657a2)

Pachcord światłowodowy jest zakończony, końcówkami, które zgodne są z konkretną technologią. Ten typ kabla w praktyce jest najczęściej wykorzystywany do łączenia elementów aktywnych w pasywnych sieciach. Używa się go najczęściej do łączenia przełączników, czy routerów. W przypadku użycia przełącznic światłowodowych stosuje się najczęściej szczególny typ patchcordów wykonanych z dwóch włókien, wzmocnionych izolacją PVC, które nazywa się patchcordami optycznymi. Wszystkie patchcordy światłowodowe zbudowane są w zasadzie jednakowo. Każdy z nich składa się z włókna światłowodowego, określonej długości, który wykonane jest z materiału. Półzłączki, czyli wtyki znajdują się po obu stronach. Patchcord światłowodowy zawiera metryczkę, na której producent umieszcza wszystkie niezbędne informacje: jaką długość ma kabel (drop cable), jakie zastosowane są typy półzłączek, a także wyrażona w decybelach wartość tłumienność wtrąceniowej oznaczona jako IL, a także pomiar odbiciowej tłumienności, którą oznacza się jako RL. Warto zwrócić uwagę na standardy i normy światłowodów, które określa ITU – T np. itut g652d.

Extralink patchcord

Kable światłowodowe występują w różnych odmianach. Ich rodzaj zależy przede wszystkim od wtyczek, najbardziej popularnymi są wtyki LC, ST oraz E2000. Najlepszym rozwiązaniem jest zakończenie ich poprzez pigtaile. Patchcordy możemy podzielić na jednomodowe (najczęściej są koloru żółtego) i wielomodowe (występują najczęściej w kolorach pomarańczowym i żółtym). Różnice pomiędzy tymi złączami wynikają ze szlifów wykonanych pod różnymi kątami czoła włókna światłowodowego. Patchcordy światłowodowe, które są najbardziej popularne, to te, które są uniwersalne, czyli stykowe łącze PC. Kiedy montaż instalacji dokonywany jest w miejscach, które określić można jako trudne, wtedy instalatorzy wykorzystują zbrojone patchcordy, których trwałość została dodatkowo wzmocniona przez zbrojenie, chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi, czy „nieproszonymi gośćmi”, jak np. gryzonie.

Splittery światłowodowe (900um 15m)

W praktyce stosuje się rozwiązanie, w którym kabel światłowodowy (itut g657a2, sm g652d) podłączony jest tylko do jednego urządzenia. W naszych domach obecnie większość urządzeń obsługiwana jest przy pomocy internetu. Dlatego konieczne jest podłączenia co najmniej kilku urządzeń, więc konieczne jest narzędzie, które pozwoli rozdzielić sygnał na wiele urządzeń (oczyszczacze powietrza, komputery stacjonarne, czyli stacje robocze, (w tym: akcesoria komputerowe, dyski ssd np. western digital, karty pamięci, karty graficzne, płyty główne), urządzenia wielofunkcyjne, szczoteczki elektryczne, komputery (laptopy lenovo, laptopy dell, laptopy Fujitsu, które mają dużą pamięci ram i wbudowane karty sieciowe, dyski hdd), czytniki kodów kreskowych, dyski zewnętrzne). Jeżeli chodzi o oferty abonamentowe w tym zakresie, najczęściej obejmują one określoną ilość urządzeń do których podłączony jest światłowód, jeżeli chcemy, żeby usługodawca umożliwił nam odbiór sieci światłowodowej na większej ilości urządzeń konieczna jest dopłata związana ze zwiększeniem abonamentu. Jednak w tej sytuacji mamy wyjście dodatkowe – możemy skorzystać z urządzeń, takich jak splittery światłowodowe. To urządzenie należy do gamy pasywnych, pozwala on na rozdzieleniu mocy sygnału optycznego. Najczęściej optyczny sygnał światłowodowy scapc przesyłany jest po jednym włóknie, a to splitter optyczny daje nam możliwość rozdzielania tego sygnału na dwa lub kilka. Działanie splittera może, być także odwrotne – dzięki niemu w razie potrzeby, możemy połączyć sygnał optyczny. Splittery dają możliwość odbioru sygnału internetu światłowodowego na wielu urządzeniach, nie wymagają przy tym podciągania kolejnych włókien.

Zakupy na Batna24

Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży osprzętu sieciowego. Proponowany przez nas sprzęt sieciowy i akcesoria sieciowe produkowane są przez najlepsze firmy na światowych rynkach: m.in.: Extralink, rf elements, czy Ubiquiti Networks. Na naszej stronie można sprawdzić, czy aktualnie działa jakiś ciekawy program partnerski, który może pomóc np. wyposażyć mniejsze miejscowości czy obszary wiejskie i pomóc w rozwoju sieci na ich terenach. Dokonując rejestracji na Batna24 nie zapomnij podać danych osobowych i twoich danych adresowych (danych osobowych). Brak twoich danych osobowych może mieć wpływ na opóźnienie wysyłki zakupionych towarów. Wyrażając akceptację plików cookies, pozwolicie nam Państwo na przygotowanie spersonalizowanej oferty. Jeżeli cokolwiek nie będzie Państwu odpowiadać zgłoś uwagi naszym pracownikom. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w opcji czat na żywo. Mamy także uruchomioną specjalna linię na której udzielamy wsparcia technicznego (nawiązanie połączenia z pomocą techniczną wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty). Warto do nas często zaglądać. Na naszej stronie pojawiają się rozmaite promocje np. darmowa dostawa. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę sprzętu sieciowego, a także zestawy głośnomówiące, słuchawki bezprzewodowe, ładowarki samochodowe , access pointy oraz podzespoły komputerowe. W naszym asortymencie znajdują się wzmacniacze sygnału wifi, media konwertery, wzmacniacze sygnału, mamy w sprzedaży także akcesoria montażowe jak np. uchwyty odciągowe. Pozwalające bezpiecznie przechowywać sprzęt i utrzymać porządek w kablach szafy rack (która jest jak medical supplies montażysty) i zasilacze komputerowe, a także pozostałe produkty.

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione