ZTE | Batna24.com

ZTE

[ 65 ]
ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
ZTE
Kod produktu: ZTE F601 EX.7393
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
77,35 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F620 V5 | ONT | 1x GPON, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11
ZTE
Kod produktu: ZTE F620 V5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
173,36 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F620 V2 | ONT | 1x GPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
ZTE
Kod produktu: ZTE F620 V3
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
144,80 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F600 | ONT | 1x GPON, 2x RJ45 100Mb/s, 2x RJ45 1000Mb/s
ZTE
Kod produktu: ZTE F600
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
197,03 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F660 V5 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
ZTE
Kod produktu: GPON ZTE F660 V5.0 O V5.2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
208,13 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F460 V6 EPON | ONT | WiFi, 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11
ZTE
Kod produktu: ZTE F460 V6
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
99,65 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F660 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
ZTE
Kod produktu: ZTE F660
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
379,02 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F411 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
ZTE
Kod produktu: EPON F411 ZTE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
130,02 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

ZXA10 F660 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x POTS, 2x USB
ZTE
Kod produktu: ZTE ZXA10 F660 4GE SC/APC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
162,61 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F660 V3 | ONT | 2,4GHz WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
ZTE
Kod produktu: ZTE F660 V3
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
182,59 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F623 | ONT | WiFi, 1x GPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
ZTE
Kod produktu: ZTE F623 EX.7577
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
137,76 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

ZXHN F670L | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
ZTE
Kod produktu: ZXHN F670L
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
204,44 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

ZXA10 F401 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s
ZTE
Kod produktu: F401
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
71,62 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

CARD ETGO (FOR C300 EPON 8PON WITH 8 SFP) VER.D
ZTE
Kod produktu: ZTE CARD ETGO VER.D
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
3094,59 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

XUTQ | Karta GPON | 4x SFP+, dedykowana dla OLT ZTE C300
ZTE
Kod produktu: ZTE CARD XUTQ
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
7113,40 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

ZTE PSU-AC 30A
ZTE
Kod produktu: PSU-AC 30A
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2086,93 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

ZXA10 F803G-8 | Switch | 8x RJ45 100Mb/s, 1x GPON
ZTE
Kod produktu: ZTE F803G-8
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
441,51 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

ETGO | Karta EPON | dedykowana dla C300
ZTE
Kod produktu: ZTE CARD ETGO
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
4709,44 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

F643 GPON | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
ZTE
Kod produktu: ZTE F643
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
59,63 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

F412 EPON | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11
ZTE
Kod produktu: ZTE F412
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
80,93 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

20 40 80 produktów na stronie

Akcesoria sieciowe ZTE

Dbamy o to, żeby nasi klienci mogli wybierać spośród produktów wielu najlepszych marek na rynku. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziesz akcesoria sieciowe ZTE. Wśród nich są urządzenia pozwalające tworzyć i rozbudowywać połączenia sieciowe, jak na przykład moduły rozszerzeń EPON, które pozwalają na zdalną kontrolę z odległości kilkunastu, a nawet dwudziestu kilometrów. Do polecanych urządzeń tej marki należą również bramy sieciowe, charakteryzujące się tworzeniem wydajnych sieci lokalnych w domach oraz firmach. Akcesoria sieciowe ZTE pozwalają nie tylko na dostęp do sieci, budowanie jej i poszerzanie, ale również korzystanie z VOIP i IPTV.

Sprzęt do sieci Wifi ZTE

Urządzenia marki ZTE to stabilne połączenie internetowe i wysoki poziom bezpieczeństwa. W naszym sklepie online możesz zakupić między innymi terminale z bezprzewodowym interfejsem Wifi i wieloma rodzajami portów, jak na przykład Ethernet, USB, POTS. Potrzebujesz urządzeń o dużej szybkości transmisji? Wybierz sprzęt do sieci Wifi ZTE o dużej długości fal. Akcesoria i urządzenia ZTE umożliwią Ci tworzenie sieci o różnym charakterze, zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego. Bramy marki ZTE pozwalają na podłączanie większej liczby urządzeń, dlatego też są tak często wybierane przez firmy, które wymagają wielopasmowego dostępu do Wifi.

Urządzenia Wifi ZTE

W naszym sklepie online znajdziesz urządzenia Wifi ZTE o różnorodnym przeznaczeniu. Zawierają się w nich zarówno dedykowane konkretnym systemom produkty, jak i rozwiązania uniwersalne. W naszym sklepie online możesz zamówić profesjonalne platformy OLT, za pomocą których stworzysz średniej wielkości sieć (możesz zdecydować się również na rozszerzenia). Urządzenia Wifi ZTE to również terminale abonenckie pozwalające na korzystanie z VOIP, Wifi i IPTV. Urządzenia ZTE mają ciekawy design i są estetyczne. Doskonale wkomponują się w wygląd i wystrój biura czy też domu. Sprawdź rozwiązania tej marki dostępne w naszym sklepie internetowym.

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione