Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 2mm, G657A, ABS Module, 1,5m

KOD: EX.16927 / EAN: 5903148916927

Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 2mm, G657A, ABS Module, 1,5m

KOD: EX.16927 / EAN: 5903148916927
28,99  z VAT 23% (brutto)
23,57  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Długość: 1.5m
Liczba końcówek splittera: 1x2
Średnica kabla: 2mm
Technologia splittera: PLC
Pokaż więcej parametrów
28,99  z VAT 23% (brutto)
23,57  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.