Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT

Splittery światłowodowe

[ 66 ]
Filtry
Producent
keyboard_arrow_down
Cena (PLN)
-
Filtry zaawansowane
keyboard_arrow_down
Długość
Liczba końcówek splittera
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Standard włókna
Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3487

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1m
  • Liczba końcówek splittera: 1x8
  • Standard włókna: G.657.A1
33,05 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:8 PLC | Splitter | 900um, bez złącz
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2749

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Liczba końcówek splittera: 1x8
  • Standard włókna: G.657.A1
  • Średnica kabla: 0,9mm
20,79 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0660

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x8
  • Standard włókna: G.657.A1
34,76 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:4 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3470

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x4
  • Standard włókna: G.657.A1
28,48 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:8 PLC | Splitter | 250um, bez złącz
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0684

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Liczba końcówek splittera: 1x8
  • Standard włókna: G.657.A1
  • Średnica kabla: 0,25mm
20,20 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3463

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1m
  • Liczba końcówek splittera: 1x2
  • Standard włókna: G.657.A1
25,02 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:4 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0646

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x4
  • Standard włókna: G.657.A1
30,52 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:16 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0417

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x16
  • Standard włókna: G.657.A1
75,65 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:4 PLC | Splitter | 900um, 1,5m, bez złącz
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3265

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x4
  • Standard włókna: G.657.A1
19,62 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | Slot Type
EXTRALINK
Kod produktu: EX.10048

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Liczba końcówek splittera: 1x8
  • Standard włókna: G.657.A1
  • Technologia splittera: PLC
38,65 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:16 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3456

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1m
  • Liczba końcówek splittera: 1x16
  • Standard włókna: G.657.A1
67,22 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0592

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x2
  • Standard włókna: G.657.A1
25,60 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:16 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0424

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x16
  • Standard włókna: G.657.A1
74,34 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 2,0mm, 1,5m, G657A, moduł ABS
EXTRALINK
Kod produktu: EX.7782

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x8
  • Standard włókna: G.657.A1
46,93 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:16 PLC | Splitter | 900um, 1m, bez złącz
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3494

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1m
  • Liczba końcówek splittera: 1x16
  • Standard włókna: G.657.A1
34,17 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:4 PLC | Splitter | 250um, bez złącz
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3067

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Liczba końcówek splittera: 1x4
  • Standard włókna: G.657.A1
  • Średnica kabla: 0,25mm
18,74 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:4 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0653

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x4
  • Standard włókna: G.657.A1
30,61 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:2 PLC | Splitter | 250um, bez złącz
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3074

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Liczba końcówek splittera: 1x2
  • Standard włókna: G.657.A1
  • Średnica kabla: 0,25mm
18,55 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:2 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0608

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x2
  • Standard włókna: G.657.A1
36,30 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.0677

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Długość: 1.5m
  • Liczba końcówek splittera: 1x8
  • Standard włókna: G.657.A1
35,24 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie

Splittery optyczne - czym są i do czego służą?

Prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie Passive Optical Network dla danego obiektu nie jest dzisiaj zadaniem ekstremalnie trudnym, ale wymaga sięgnięcia po zupełnie nowe narzędzia, przyrządy pomiarowe, urządzenia aktywne, kable światłowodowe. Dla Klientów poszukujących najlepszych możliwych rozwiązań przygotowaliśmy markowe splittery światłowodowe cenionej marki Extralink, jak np. splitter optyczny PLC 1x8, splitter PLC 1x16, PLC 1x32, a nawet PLC 1x64, które dostępne są w wielu wariantach. Najczęściej stosowane są oczywiście splittery optyczne Extralink, które służą do podziału mocy optycznej (zazwyczaj jest to podział symetryczny). Dzięki ich zastosowaniu możliwości nawet niedużego patchpanelu w obudowie rack stają się natychmiast dużo większe.

Splittery optyczne - rodzaje

Oczywiście każdy proponowany przez nas splitter PLC, CWDM, DWDM, STEEL BOX, czy system lGX Extralink może być dostępny z gotowymi już konektorami (złączami SCAPC), ale możliwy jest także zakup modelu bez zakończenia i samodzielny montaż zestawu według własnych potrzeb i uznania (przy pomocy m.in. spawarki światłowodowej). W ofercie Batna24.com znajdą Państwo splitter PLC z symetrycznym podziałem sygnału optycznego, moduły SFP, tłumiki światłowodowe, patchcordy światłowodowe, pigtaile światłowodowe, media konwertery i przełącznice światłowodowe. Proponujemy również Państwu innowacyjne i bardzo funkcjonalne modele w zabudowanej skrzynce oraz splittery kieszeniowe (system lGX), dzięki temu splitter optyczny jest zabezpieczony z zewnątrz, ale nadaje się także do montażu np. na ścianie, w szafie serwerowej lub światłowodowej. Bez względu na rodzaj planowanej przez Klienta inwestycji w Passive Optical Network i niezależnie od specyfikacji podłączeń kabli światłowodowych warto sięgać po wysokiej jakości rozwiązania markowe, gwarantują one bowiem trwałość i stabilność połączenia. Stosując odpowiedni splitter optyczny PLC mamy gwarancję, że podział mocy sygnału optycznego będzie zrealizowany prawidłowo, a potwierdzą to z pewnością nasze przyrządy pomiarowe. Inne markowe produkty firmy Extralink, przydatne w konfigurowaniu i konserwowaniu serwerowni oraz pomieszczeń teletechnicznych, to między innymi:

  • szafy serwerowe
  • spawarki światłowodowe
  • uchwyty odciągowe
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.