Extralink 1:4 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
Extralink 1:4 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m

Extralink 1:4 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m

KOD: EX.0653 / EAN: 5902560360653
30,61 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 1.5m
Liczba końcówek splittera: 1x4
Standard włókna: G.657.A1
Średnica kabla: 0,9mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
LICZBA KOŃCÓWEK SPLITTERA:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione