Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m

Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m

KOD: EX.3487 / EAN: 5902560363487
62,29 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 1m
Liczba końcówek splittera: 1x8
Standard włókna: G.657.A1
Średnica kabla: 0,9mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Splitter światłowodowy EXTRALINK PLC 1:8 0,9mm ze złączami SC/APC

Splittery światłowodowe używane są w sieciach FTTH, w których internet dostarczany jest do klientów za pomocą światłowodu. Prowadzony on jest od serwerowni aż do urządzenia klienckiego bez zmiany medium transmisyjnego. Specyfika tej technologii wymaga aby, sygnał rozdzielany był do klientów bez użycia dodatkowych urządzeń aktywnych.

Splitter PLC o symetrycznym podziale mocy 1:8 ze złączami zarówno na wejściu jak i wyjściu. Kompaktowa obudowa typu steel box umożliwia łatwy montaż w przełącznicach oraz mufach światłowodowych.

Splitter zbudowany został na cienkim kablu pigtailowym 0,9mm dzięki czemu łatwo się go układa w różnego typu organizerach.

Produkt pakowany w blistrach zapobiegających splątaniu się kabli.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Długość 1m
Liczba końcówek splittera 1x8
Standard włókna G.657.A1
Średnica kabla 0,9mm
Technologia splittera PLC
Typ obudowy splittera Tuba stalowa

Długość fali 1260-1620nm
Max. Insertion Loss (dB) 4,1
Uniformity (dB) 0,8
Return loss (dB) 50

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.