Extralink LC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
Extralink LC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex

Extralink LC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex

KOD: EX.2695 / EAN: 5902560362695
3,12  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Typ adaptera: Duplex
Rodzaj włókna: SM (Single-Mode)
Typ złącza: LC/APC
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione