Szeroki wybór adapterów światłowodowych | Duplex, Simplex, APC, UPC | Batna24.com

Adaptery światłowodowe

[ 24 ]
Filtry
Producent
keyboard_arrow_down
Cena (PLN)
-
Filtry zaawansowane
keyboard_arrow_down
Typ adaptera
Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2084
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1,77 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC | Adapter | Wielomodowy, Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2848
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1,77 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3364
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1,77 

WYSYŁKA: 24h

Extralink | Zaślepka | do przełącznic światłowodowych, Czarna, SC Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3760
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1,37 

WYSYŁKA: 24h

Extralink | Zaślepka | do przełącznic światłowodowych, Czarna, SC Simplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3777
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,68 

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2640
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2,85 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC | Adapter | Wielomodowy, Simplex, Szary
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2077
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,81 

WYSYŁKA: 24h

Extralink FC-SC | Adapter | Jednomodowy, Simplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2657
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2,99 

WYSYŁKA: 24h

Extralink FC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2664
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2,45 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, niebieski
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2633
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,68 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC | Adapter | Wielomodowy, Simplex, Szary, bez zatrzasku
EXTRALINK
Kod produktu: EX.11526
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1,37 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, zielony
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2114
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,68 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, bez kołnierza, zielony
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2138
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,68 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC | Adapter | Wielomodowy, Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2831
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2,58 

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2695
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
3,12 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC żeński - SC/UPC męski | Adapter | Jednomodowy, Simplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2107
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
34,01 

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-ADAPTER-APC-50 | Adpter | SC/APC, Simplex, Single mode, 50-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-ADAPTER-APC-50
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
39,37 

WYSYŁKA: 24h

Extralink E2000/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8826
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
11,56 

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, z bezbarwnymi zaślepkami
EXTRALINK
Kod produktu: EX.13520
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
0,68 

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC | Adapter | Jednomodowy, Simplex
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3500
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
2,58 

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie

Co to jest adapter światłowodowy?

Adaptery światłowodowe łączą światłowodowe kable, pigtaile światłowodowe oraz patchcordy światłowodowe. Z ich pomocą można zamontować przełącznice światłowodowe. Są niezastąpionym uzupełnieniem szafy rack. Rozróżniamy adaptery jednodomowe, adaptery multimodowe i adaptery hybrydowe, te ostatnie występują w wersji pojedynczej (simplex) i podwójnej (duplex). Standardowy adapter światłowodowy łączy ze sobą ten sam typ złącz (np. SC z SC lub FC z FC), natomiast adapter hybrydowy znajduje zastosowanie w połączeniach złącz różnego typu (np. SC z FC lub SC z ST). Na stronie sklepu batna24.com znajdą Państwo szeroki wybór adapterów światłowodowych.

Adapter światłowodowy - zastosowanie

Adaptery światłowodowe wykorzystywane są m.in. w telekomunikacji światłowodowej w sieciach telekomunikacyjnych, sieciach Ethernet i w sieciach telewizji kablowej. Są one podstawowym elementem, który uzupełnia przełącznice światłowodowe. Adapter światłowodowy łączy przede wszystkim pigtaile światłowodowe i patchcordy światłowodowe. Przy doborze odpowiednich adapterów trzeba mieć oczywiście świadomość, czym różni się adapter duplex jednomodowy i duplex wielomodowy. Niemniej ważne jest również to, czym zakończone są światłowodowe kable, dlatego należy dobrać odpowiedni adapter, np. LCUPC, LCAPC lub SM SCAPC Brak odpowiedniej wiedzy i nietrafny wybór mogą znacznie obniżyć wydajność naszej sieci światłowodowej. Wszystkie oferowane przez nas adaptery są zgodne z normami IEC (Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej) oraz JIS (japońskiego standardu przemysłowego).

Adaptery światłowodowe - rodzaje

W naszym sklepie www.batna24.com znajdą Państwo wszystkie dostępne na rynku rodzaje adapterów światłowodowych: adaptery jednomodowe SM simplex, SC simplex, SM duplex (duplex jednomodowy), simplex jednomodowy, simplex wielomodowy, adaptery hybrydowe, a nawet duplex wielomodowy. Oczywiście w naszej ofercie dostępne są np. adapter E2000APC SM simplex, adapter światłowodowy FC, adapter FCAPC SM, adapter LC, adapter światłowodowy LCAPC duplex, adapter SC, adapter światłowodowy SCAPC, adapter światłowodowy SCAPC duplex, adapter SCUPC, adapter SCPC SM, adapter SC/UPC SM, adapter LCUPC SM, a także akcesoria światłowodowe, np. keystone pod adapter światłowodowy, jak i również światłowodowe kable. Znajdą też Państwo u nas urządzenia klienckie, okablowanie strukturalne (np. kable miedziane) Polecamy też wszystkie produkty, które tworzą inteligentny dom. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione