Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 9/125um, G657A, 1,5m

KOD: EX.1322 / EAN: 5902560361322

Extralink LC/APC-LC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 9/125um, G657A, 1,5m

KOD: EX.1322 / EAN: 5902560361322
16,09  z VAT 23% (brutto)
13,08  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Długość: 1.5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/APC-LC/APC
Standard włókna: G.657.A1
Pokaż więcej parametrów
Długość:
16,09  z VAT 23% (brutto)
13,08  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.