Patchcordy światłowodowe

[ 258 ]
Filtry
Producent
keyboard_arrow_down
Cena (PLN)
-
Filtry zaawansowane
keyboard_arrow_down
Długość
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Kategoria kabla
Rodzaje zakończeń patchcorda
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Standard włókna
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A, 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1698
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
15,68 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.7980
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
13,63 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1667
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
8,38 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1650
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
7,75 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink LC/PC-LC/PC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3388
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
15,35 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2756
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
8,04 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.7768
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
24,83 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2763
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
20,37 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2909
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
20,44 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 20m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1773
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
20,42 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 25m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.7331
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
64,02 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3524
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
20,44 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3531
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
21,77 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1636
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
19,52 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 20m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3128
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
62,36 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.12448
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
12,95 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Ubiquiti UOC-5 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 5m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
44,07 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 15m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1759
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
17,36 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1391
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
9,45 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.3111
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
50,18 

WYSYŁKA: 24h

playlist_add
20 40 80 produktów na stronie
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.