Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT

Patchcordy światłowodowe

[ 286 ]
Filtry
Producent
keyboard_arrow_down
Cena (PLN)
-
Filtry zaawansowane
keyboard_arrow_down
Długość
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Kategoria kabla
Rodzaje zakończeń patchcorda
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Standard włókna
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1537

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,66 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1766

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,66 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A, 900um, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1698

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
13,30 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A1, 3mm, 0,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8512

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,54 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1667

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
6,10 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.9113

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,54 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1551

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
6,20 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1650

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,66 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.7980

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
11,07 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, G657A1, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2923

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
11,86 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UOC-5 | Patchcord | UFiber, LC-UPC/LC-UPC, OM3, 5m
UBIQUITI
Kod produktu: UOC-5

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
42,12 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 3m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1803

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
8,54 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.12288

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,76 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, G657A, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1490

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
12,19 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1469

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,76 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.12448

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
9,52 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 0,5m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8529

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
5,66 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2909

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
14,96 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, G657A, 3mm, 1m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1476

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
11,64 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

Extralink LC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, 3mm, 2m
EXTRALINK
Kod produktu: EX.1391

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
6,20 

 z VAT 23%

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie

Patchcordy światłowodowe

Patchcord światłowodowy to krótki przewód, którego zadaniem jest przesłanie sygnału elektrycznego lub optycznego z kabla światłowodowego (adaptery światłowodowe). Długość kabla wynosi zazwyczaj 1,2,3 lub 5 metrów, z obu stron wyposażony jest on w końcówki, zgodnie z technologią, dla której został przygotowany. Patchcordy wykorzystywane są w szafach krosowniczych do łączenia elementów aktywnych sieci komputerowych (przełączników, routerów) i pasywnych (koncentratorów, paneli krosowniczych). W przypadku przełącznic światłowodowych stosowane są patchcordy optyczne (SC/UPC mm). Patchcord światłowodowy składa się z włókna światłowodowego oraz wtyków. W większości przypadków producenci dołączają do zestawu metryczkę patchcordową, która poinformuje nas o długości kabla, typie wtyków (np. duplex 2m, duplex 1m, duplex mm, patchcord SC/APC, patchcord SC/UPC). Rodzaj kabli krosowych zależy przede wszystkim od rodzaju wtyczek, np. LC, SC, są one zakończone przez pigtaile światłowodowe - i jest to lepsze rozwiązanie, gdyż nie ma potrzeby dorabiania złącz. Patchcordy można podzielić na patchcordy jednomodowe (światłowodowy jednomodowy - koloru żółtego) i patchcordy wielomodowe (multimode duplex - koloru zielonego i pomarańczowego). Gdy patchcord ma pracować w trudniejszych warunkach, instalatorzy korzystają z patchcordów zbrojonych, których okablowanie strukturalne zabezpieczone jest dodatkowo specjalną, mechaniczną ochroną z włókien aramidowych. Takie zbrojone patchcordy wykorzystywane są w przemyśle ciężkim, ponieważ wytrzymują siłę nacisku nawet do 1000 [N/100mm]. Stanowią zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, lecz także przeciw gryzoniom i sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych. Kable zbrojone dostępne są w wielu wariantach, np. duplex wielomodowy, jednomodowy, wielomodowy OM3, patchcord SC/UPC. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór patchcordów, np. duplex 2m, duplex 1m, patchcord SC/APC. Ze względu na wieloletnie doświadczenie oferujemy Państwu tylko najlepsze i sprawdzone przez użytkowników produkty na rynku. Proponowane przez nas kable są gwarancją niezawodnej pracy, oferują najwyższą jakość w korzystnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszego konsultanta, który posiada niezbędną wiedzę, by pomóc wybrać najlepsze produkty - dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. W ofercie naszego sklepu Batna24.com znajdą Państwo również szafy stojące, media konwertery, złącza światłowodowe, kable światłowodowe, mufy światłowodowe, switche zarządzalne i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.