Extralink LC/UPC-LC/APC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KOD: EX.1209 / EAN: 5902560361209

Extralink LC/UPC-LC/APC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KOD: EX.1209 / EAN: 5902560361209
30,14  z VAT 23% (brutto)
24,50  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Długość: 1m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/UPC-LC/APC
Standard włókna: OM3
Pokaż więcej parametrów
Długość:
30,14  z VAT 23% (brutto)
24,50  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.