Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, Duplex, 50/1
Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, Duplex, 50/125um, 3mm, 3m

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, Duplex, 50/125um, 3mm, 3m

KOD: EX.3753 / EAN: 5902560363753
22,15 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 3m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM2
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: OM2
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
DŁUGOŚĆ:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione