Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex,

Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 150m, zewnętrzny, Mimosa

KOD: EX.14619 / EAN: 5903148914619
339,55 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione