Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 3m

KOD: EX.16033 / EAN: 5903148916033

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 3m

KOD: EX.16033 / EAN: 5903148916033
19,80  z VAT 23% (brutto)
16,10  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Długość: 3m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: OM3
Pokaż więcej parametrów
Długość:
19,80  z VAT 23% (brutto)
16,10  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.