Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM2, Duplex,
arrow_drop_downPolski (PL) / PLN / Ceny z VAT

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM2, Duplex, 3mm, 5m

KOD: EX.16217 / EAN: 5903148916217
22,15  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.