Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, zielony
Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, zielony

Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, zielony

KOD: EX.2114 / EAN: 5902560362114
0,82 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Typ adaptera: Simplex
Rodzaj włókna: SM (Single-Mode)
Typ złącza: SC/APC
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Extralink ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX zielony

Adapter SC/APC Simplex jest komponentem budowy sieci światłowodowej. Został wykonany z dużą precyzją i dbałością o jakość. Znajduje zastosowanie w połączeniach patchcordów oraz jako element przełącznic światłowodowych.

extralink adapter simplex apc

Zastosowanie:

  • Sieci teletechniczne
  • Sieci CATV
  • Sieci LAN, WAN, MAN
  • Urządzenia pomiarowe
  • Zastosowanie w sieciach FTTx i xPON
adapter simplex apc

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Typ adaptera Simplex
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)
Typ złącza SC/APC

Podstawowe parametry techniczne
Typ adaptera FC,SC,ST,LC,MU
Tłumienność IL max <0,3 dB
Temperatura pracy od -40°C do 80°C
Ilość cykli pracy >1000
Materiał: tulei ceramika/ brąz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Simplex, zielony
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.