Extralink SC/APC-FC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G65
Extralink SC/APC-FC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A1, 3mm, 2m

Extralink SC/APC-FC/UPC | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G657A1, 3mm, 2m

KOD: EX.13780 / EAN: 5903148913780
6,56  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 2m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-FC/UPC
Standard włókna: G.657.A1
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione