Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Wielomodowy, OM2, Duplex,
Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Wielomodowy, OM2, Duplex, 3mm, 5m

Extralink SC/APC-LC/APC | Patchcord | Wielomodowy, OM2, Duplex, 3mm, 5m

KOD: EX.1155 / EAN: 5902560361155
112,99  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 5m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM2
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-LC/APC
Standard włókna: OM2
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Długość:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione