Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord przezroczysty | Jednomodowy
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord przezroczysty | Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 20m

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord przezroczysty | Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 20m

KOD: EX.12059
35,63 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 20m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.B3
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
DŁUGOŚĆ:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione