Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simple
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 30m, biały

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657A1, 3mm, 30m, biały

KOD: EX.14817 / EAN: 5903148914817
16,06 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 30m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A1
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
DŁUGOŚĆ:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione