Extralink SC/APC-SC/APC Płaski | Patchcord | wiszący, jednomodo
Extralink SC/APC-SC/APC Płaski | Patchcord | wiszący, jednomodowy, Simplex, G.657A2, 125m

Extralink SC/APC-SC/APC Płaski | Patchcord | wiszący, jednomodowy, Simplex, G.657A2, 125m

KOD: EX.2992 / EAN: 5902560362992
105,05  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 125m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A2
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione