Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord przezroczysty | Jednomodowy, Simplex, G657B3, 0,9mm, 20m

KOD: EX.12097

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord przezroczysty | Jednomodowy, Simplex, G657B3, 0,9mm, 20m

KOD: EX.12097
55,42  z VAT 23% (brutto)
45,06  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Długość: 20m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/UPC
Standard włókna: G.657.B3
Pokaż więcej parametrów
Długość:
55,42  z VAT 23% (brutto)
45,06  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.