Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 3mm,
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 3mm, 2m

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, 3mm, 2m

KOD: EX.2916 / EAN: 5902560362916
13,30  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 2m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/APC
Średnica kabla: 3,0mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione