Extralink SC/UPC-SC/UPC Flat Drop | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A2, 50m

KOD: EX.19409 / EAN: 5903148919409

Extralink SC/UPC-SC/UPC Flat Drop | Patchcord | Jednomodowy, Simplex, G.657A2, 50m

KOD: EX.19409 / EAN: 5903148919409
42,21  z VAT 23% (brutto)
34,32  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Długość: 30m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A2
Pokaż więcej parametrów
42,21  z VAT 23% (brutto)
34,32  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.