Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Duplex,

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | PVC, Jednomodowy, Duplex, G657A1, 3mm, 2m

KOD: EX.16590 / EAN: 5903148916590
18,46  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione