Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, Duplex, 50/125, 3mm, 0,5m

KOD: EX.3685 / EAN: 5902560363685

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, Duplex, 50/125, 3mm, 0,5m

KOD: EX.3685 / EAN: 5902560363685
22,23  z VAT 23% (brutto)
18,07  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Długość: 0.5m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM2
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/UPC
Standard włókna: OM2
Pokaż więcej parametrów
Długość:
22,23  z VAT 23% (brutto)
18,07  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.