Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, Duplex, 50/125, 3mm, 3m

KOD: EX.3715 / EAN: 5902560363715
19,03  z VAT 23% (brutto)
15,47  bez VAT (netto)
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
WYSYŁKA: 24h
SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
Długość: 3m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM2
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/UPC
Standard włókna: OM2
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Długość:
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.