Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 5m

KOD: EX.7300 / EAN: 5902560367300

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 5m

KOD: EX.7300 / EAN: 5902560367300
20,43  z VAT 23% (brutto)
16,61  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Długość: 5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/UPC
Standard włókna: G.657.B3
Pokaż więcej parametrów
Długość:
20,43  z VAT 23% (brutto)
16,61  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Zobacz faq produktu
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.