HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb
HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb Bridge (SFU) oraz Router/NAT (HGU)

HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb Bridge (SFU) oraz Router/NAT (HGU)

KOD: HL-1GE
121,00 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

HALNy Networks

Firma HALNy Networks to polski producent innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Główna linia produktów opiera się na zakończeniach abonenckich (ONT/ONU), jak również na routerach bezprzewodowych.
W portfolio HALNy Networks znajdziemy przede wszystkim rozwiązania umożliwiające operatorom ISP świadczenie bardzo dobrej jakości usług audio-wideo, multigigabitowego internetu i telewizji (IPTV).

HALNy HL-1GE GPON ONT

HALNY HL-1GE GPON to 1-portowa końcówka kliencka typu ONU/ONT, która przeznaczona jest do instalacji w sieciach typu FTTH (Fiber to The Home). Produkt pracuje w technologii GPON i jest zgodny z aktualnymi standardami ITU-T.

Halny HL-1GE ports

Tryby pracy HL-1GE GPON

HALNy HL-1GE GPON oferuje jeden gigabitowy port RJ-45 oraz jeden port optyczny SC/APC B+. Producent zadbał o uniwersalność trybów pracy. ONT/ONU firmy HALNy może działać jako typowy Bridge (SFU), jak również jako router (HGU) z funkcją NAT, dzięki temu urządzenie świetnie się sprawdzi w każdym wariancie sieci FTTH.

halny FTTH

Funkcjonalność

Urządzenia HALNy HL-1GE korzystają z jednego włókna światłowodowego (Single-Mode) dla usług szerokopasmowych. Interfejs PON jest zgodny z ITU-T G.984.5, dzięki temu ONT zapewnia przepustowość downstream 2.5 Gb/s oraz upstream 1.25 Gb/s. Usługę Gigabit zapewnia interfejs LAN.

Halny HL-1GE topology

Wszystkie urządzenia firmy HALNy domyślnie posiadają wszystkie funkcjonalności drugiej warstwy (Layer 2).
ONT HL-1GE udostępnia również zaawansowaną funkcję L2 VLAN, L2 QoS, Multicast IGMP oraz funkcje routera (HGU) i NAT.

Kompatybilność

Marka HALNy specjalizuje się w bardzo efektywnych kosztowo projektach w ścisłej współpracy z dostawcami usług. Jednym z najważniejszych priorytetów firmy oferującej szeroką gamę standardowych produktów jest poprawa rentowności. Urządzenia HALNy są kompatybilne z urządzeniami innych firm, co sprawia, że rozwiązania tej marki są bardzo uniwersalne.

Lista kompatybilnych urządzeń (GPON OLT)

  • ZTE C320/C220
  • Huawei MA56XX, MA5683T, MA5800
  • Nokia (Alcatel-Lucent) ISAM FX-4
  • Zyxel OLT1408, IES 4204
  • Ubiquoss U9016B
  • Raisecom ISCOM6800
  • Fiberhome AN5116-06B
  • Cisco/Altice ME4601
  • Ericsson EDA1500
  • Dasan V5816, V5808, V8102, V8106, V5824G, V8240, V5812G

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej Nie dotyczy
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
Port USB Brak
Porty VoIP Brak

HARDWARE
Port WAN GPON SC/APC B+
GPON RX input Od -10 dBm do ~-27 dBm
GPON TX output Od 0.5 dBm do ~5 dBm
Porty LAN 1 × 10/100/1000
Diody LED POWER, PON, LOS, LAN
Wymiary 93 mm × 93 mm × 25 mm
Zasilanie DC +12 V, 0.5A (zasilanie przez zewnętrzny zasilacz AC/DC)
Przyciski ON/OFF, Reset
Zakres temperatury pracy Od 0°C do ~45°C
Zakres temperatury otoczenia Od -20°C do ~70°C
Pamięć Flash Przechowuje dwa zestawy oprogramowania ONT - aktywny i backup
SOFTWARE
GPON ITU-T G.984.x i G.988
OMCI G.984.4
AES decryption
Wsparcie dla FEC (Forrward Error Correction) w obu kierunkach
Powiadomienie o zaniku/wyłączeniu zasilania
Dynamic Bandwidth Allocation
Wsparcie dla Multicast GEM
Layer 2 802.1D Bridge
VLAN 802.1Q z 802.1p CoS
IGMP Snooping v/1v2/v3
Jumbo Frame 2K w sieci GPON WAN
Rate-Limit (Traffic Limitation)
Layer 3 ONT może pracować jako Residential Gateway (Home Gateway Unit: HGU) oraz jako Bridge (SFU)
PPPoE Client
NAT i PAT
DHCP Server/Client/Relay
IGMP Proxy
VPN Pass-through
UPnP
Port Forrwarding
IPv4/IPv6
Provisioning Łatwy w użyciu provisioning dla wszystkich usług, w tym logowanie PPPoE, IPTV, Port Forrwarding, Loginy itp.
DOCSIS przez GPON/EPON
TR-069
SNMP
OMCI
Zarządzanie WEB
Remote Syslog
OMCI
Kompatybilność z OLT GPON
Nokia (Alcatel-Lucent) ISAM FX-4
ZTE C320/C220
Zyxel OLT1408, IES 4204
Ubiquoss U9016B
Raisecom ISCOM6800
Huawei MA56xx series (including version for Asia: MA5683T) and MA5800 series
Fiberhome AN5116-06B
Cisco/Altice ME4601
Ericsson EDA1500
Dasan V5816, V5808, V8102, V8106, V5824G, V8240, V5812G

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

HALNy HL-1G Datasheet (ENG) Pobierz
HALNy HL-1G Quick Installation Guide (ENG) Pobierz

FAQ

Co to jest FTTH?

Fiber to The Home (FTTH) oznacza instalowanie urządzeń typu ONU/ONT w domach Klientów indywidualnych lub w siedzibach przedsiębiorstw.

Gdzie można umieścić urządzenie OLT?

Optical Line Terminal (OLT) umieszcza się najczęściej w serwerowni.

Czy halny hl1g gpon jest kompatybilny z gpon olt huawei zte?

Tak, jest kompatybilny.

Co to jest ONT?

Optical Network Terminal to końcowe urządzenie w sieci GPON (Network GPON), które jest instalowane u Klienta.
ONT łączy się z OLT poprzez kable światłowodowe.

Gdzie szukać wsparcia technicznego?

Wsparcie techniczne jest dostępne pod adresem: www.halny.com

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb Bridge (SFU) oraz Router/NAT (HGU)
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione