Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT

HALNy HL-4GMV | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, AC Dual Band 2x2 MIMO, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11

KOD: HALNY HL-4GMV
255,84  z VAT 23%
BRAK NA MAGAZYNIE
Ilość portów LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 1200 Mb/s
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11acIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11a
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

HALNy Networks

HALNy Networks to POLSKI PRODUCENT! Tak w skrócie można zdefiniować firmę HALNy Networks , która jest producentem innowacyjnych urządzeń do rozwiązań telekomunikacyjnych opartych w głównej mierze na zakończeniach abonenckich (Optical Network Terminal), ale w portfolio można również znaleźć routery bezprzewodowe.
HALNy oznacza profesjonalne rozwiązania dla operatorów ISP umożliwiające świadczenie usług multigigabitowego internetu, telewizji (IPTV) oraz usług audio-wideo w bardzo dobrej jakości.


Halny 4GMV GPON SC/APC

HALNy HL-4GMV GPON ONT

HALNy HL-4GMV GPON jest 4-portową końcówką kliencką przeznaczoną do instalacji w sieciach typu FTTH (Fiber To The Home). Urządzenie pracuje w technologii xPON i jest zgodne z aktualnymi standardami ITU-T G.984.x and G.988.


HALNy HL-4GMV GPON

Triple play

Oprócz czterech gigabitowych portów HALNy HL-4GMV wyposażony jest także w dwuzakresowy interfejs bezprzewodowy Dual-band AC1200 (2.4 GHz i 5 GHz) z dwiema zewnętrznymi antenami, każda o zysku 5 dBi. Urządzenie obsługuje technologię MU-MIMO 2×2. ONT xPON oferuje również dwa porty Voice FXS (RJ-11), dzięki temu operatorzy ISP mają możliwość udostępniania pełnej usługi triple play, co oznacza, że dostęp do szybkiego internetu, telewizja IPTV oraz usługi głosowe realizowane są na jednym urządzeniu.

HALNY Triple play

Wszystkie urządzenia firmy HALNy domyślnie posiadają wszystkie funkcjonalności drugiej warstwy (Layer 2).
ONT HL-4GMV udostępnia również zaawansowaną funkcję L2 VLAN, L2 QoS, Multicast IGMP oraz funkcje routera (HGU) i NAT.

Kompatybilność

Marka HALNy specjalizuje się w bardzo efektywnych kosztowo projektach w ścisłej współpracy z dostawcami usług. Jednym z najważniejszych priorytetów firmy oferującej szeroką gamę standardowych produktów jest poprawa rentowności. Urządzenia HALNy są kompatybilne z urządzeniami innych firm, co sprawia, że rozwiązania tej marki są bardzo uniwersalne.

HALNY HL-4GMV Device

Lista kompatybilnych urządzeń (GPON OLT)

  • ZTE C320 i C220
  • Huawei MA56XX, MA5683T, MA5800
  • Nokia (Alcatel-Lucent) ISAM FX-4
  • Zyxel OLT1408, IES 4204
  • Ubiquoss U9016B
  • Raisecom ISCOM6800
  • Fiberhome AN5116-06B
  • Cisco/Altice ME4601
  • Ericsson EDA1500
  • Dasan V5816, V5808, V8102, V8106, V5824G, V8240, V5812G

Zamiennik idealny

Dzięki kompatybilności z innymi operatorami oraz bardzo dużej funkcjonalności HALNy HL-4GMV jest idealnym zamiennikiem dla wielu urządzeń ONT (Optical Network Terminal), takich jak:

  • HUAWEI: EG8145V5, EG8245Q, HG8245D, HG8245Q, EG8247H
  • ZTE: F660, F670
  • DASAN: H640GW, H660GW, H660GM
  • Nokia (Alcatel-Lucent): G-140W-ME, I-240W-Q, 7368 ISAM ONT G-140W-C
  • CALIX: 844G-2
  • FIBERHOME: AN5506-04-FA, AN5506-04-FAT
  • UBIQUOSS: C624WGB
  • RAISECOM: HT803G-W

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej 1200 Mb/s
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a,
Ilość sztuk w opakowaniu 1-pack
Port USB Brak
Porty VoIP 2x POTS
Wariant Rewizja V1

HARDWARE
Port WAN GPON SC/APC B+
Port LAN może być użyty jako WAN
GPON RX input: Od -10 do ~-27 dBm
GPON TX output: Od 0.5 do ~5 dBm
Porty LAN 4 × 10/100/1000
Wireless 802.11ac 2×2 5 GHz MIMO
802.11b/g/n 2×2 2.4 GHz MIMO
Dwie zewnętrzne
Zysk anteny 2*5 dBi
Telefon 2 FXS RJ-11
Zasilanie DC +12 V, 0.5A (zasilanie przez zewnętrzny zasilacz AC/DC)
Przyciski ON/OFF, Reset, WPS
Średnie zużycie energii 12 W
Zakres temperatury pracy Od 0°C do ~45°C
Zakres temperatury otoczenia Od -20°C do ~70°C
Pamięć Flash Przechowuje dwa zestawy oprogramowania ONT - aktywny i backup
Diody LED POWER, PON, LOS, Internet, LAN1-4
SOFTWARE
GPON ITU-T G.984.x and G.988
OMCI G.984.4
AES decryption
Wsparcie dla FEC (Forrward Error Correction) w obu kierunkach
Powiadomienie o zaniku/wyłączeniu zasilania
Dynamic Bandwidth Allocation
Wsparcie dla Multicast GEM
Layer 2 802.1D Bridge
Rate-Limit (Traffic Limitation on WAN per CoS)
VLAN 802.1Q with 802.1p CoS
IGMP Snooping v/1v2/v3
Jumbo Frame 2K on GPON WAN
Zarządzanie WEB
Remote Syslog
OMCI
VoIP SIP RTP
DTMF
FAX
G.711-A/U, G.723, G.726
Layer 3 ONT może pracować jako Residential Gateway (Home Gateway Unit: HGU) oraz jako Bridge (SFU)
Port LAN może być użyty jako WAN
NAT i PAT
DHCP Server/Client/Relay
IGMP Proxy
VPN Pass-through
UPnP
Port Forrwarding
PPPoE Client
IPv4/IPv6
Provisioning Łatwy w użyciu provisioning dla wszystkich usług, w tym logowanie PPPoE, IPTV, Port Forrwarding, Login itp.
DOCSIS like provisioning over GPON/EPON
TR-069
SNMP
OMCI
Wireless WPA/WPA2 Personal
4 × SSID
2.4 GHz: 300 Mbps - 40 MHz
5 GHz: 86 7Mbps - 80 Mhz
WPS
Kompatybilność z OLT GPON
Nokia (Alcatel-Lucent) ISAM FX-4
ZTE C320/C220
Zyxel OLT1408, IES 4204
Ubiquoss U9016B
Raisecom ISCOM6800
Huawei MA56xx series (including version for Asia: MA5683T) and MA5800 series
Fiberhome AN5116-06B
Cisco/Altice ME4601
Ericsson EDA1500
Dasan V5816, V5808, V8102, V8106, V5824G, V8240, V5812G
Zamiennik dla ONT innych producentów
Huawei EG8145V5
EG8245Q
HG8245D
HG8245Q
EG8247H
Nokia (Alcatel-Lucent) G-140W-ME
I-240W-Q
7368 ISAM ONT G-140W-C
Calix 844G-2
Fiberhome AN5506-04-FA
AN5506-04-FAT
Ubiquoss C624WGB
Raisecom HT803G-W
DASAN Zhone Solution H640GW
H660GW
H660GM
ZTE F670
F660

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

HALNy HL-4GMV Quick Installation Guide (ENG) Pobierz

FAQ

Jaki jest domyślny adres IP?

Domyślny adres IP dla HALNy HL-4GMV to: 192.168.33.1

Jaki jest domyślny login i jakie jest hasło?

Login: useradmin
Hasło: useradmin123

Czy HALNy HL-4GMV jest kompatybilny z GPON OLT Dasan?

Tak, jest kompatybilny.

Gdzie szukać wsparcia technicznego?

Wsparcie techniczne jest dostępne pod adresem www.halny.com

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
HALNy HL-4GMV | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, AC Dual Band 2x2 MIMO, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.