Huawei HG8010H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
Huawei HG8010H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

Huawei HG8010H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: HUAWEI HG8010H
171,62 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
Port USB: Brak
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Terminal ONT Huawei HG8010H

Huawei EchoLife HG8010H terminal ONT pracujący w technologii GPON przeznaczony do zastosowania wewnątrz budynków, w sieciach światłowodowych typu FTTH. Wyposażony jest w gigabitowy port Ethernetowy dzięki któremu można wykorzystać pełny potencjał sieci światłowodowej. Umożliwia komfortowe przeglądanie i korzystanie z internetu, dobrej jakości rozmowy VoIP oraz oglądanie filmów w rozdzielczości HD. EchoLife HG8010H ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem w sieciach FTTH jako terminal kliencki.

ECHOLIFE HG8010H 1x gpon | gpon ont

Cechy terminalu Huawei EchoLife HG8010H

- port GPON klasy B+

- gigabitowy port Ethernet

- plug and play

- zdalne zarządzanie poprzez OLT

- energooszczędność

- mały rozmiar

ECHOLIFE HG8010H 1x gpon | gpon ont

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
Port USB Brak
Porty VoIP Brak

Dane techniczne
Interfejs sieciowy GPON (SC/APC)
Interfejs użytkownika Gigabitowy port Ethernet
Diody LED POWER / PON / LOS / LAN
Zasilanie 11 - 14 V DC, 0.5 A
Wejście zasilacza 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Średni pobór mocy 3 W
Maksymalny pobór mocy 3,5 W
Wymiary 82x90x27 mm
Waga 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Port GPON Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream

Wavelength blocking filter (WBF)

Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT

Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3

Dwukierunkowe FEC

SR-DBA i NSR-DBA
Port Ethernet Tagi VLAN oparte o port

Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN i VLAN

QinQ VLAN

MAC address learning

Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2
Funkcja QoS Limit przepustowości na port

Priorytetowanie 802.1p

SP / WRR / SP+WW

Limit pakietów broadcast

Flow mapping oparty o VLAN ID, port ID lub 802.1p
Multicast IGMP v2 / v3 snooping

MLD v1 / v2 snooping

Fast leave

VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie

Limit pakietów protokołu IGMP / MLD
Zarządzanie Wiadomości OMCI

Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detection

PPPoE / DHCP imulation testing

OMCI / Web UI

Backup i rollback oprogramowania

802.1ag Ethernet OAM

Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego

Sprawdzanie pętli loopback
Zabezpieczenia Filtrowanie adresów MAC
Oszczędność energii Energooszczędne diody

Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty

COCV4

WSPARCIE

Datasheet Huawei EchoLife HG8010H - ENG Pobierz

FAQ

Czy muszę mieć 2 kable optyczne do Huawei EchoLife HG8010H, jeden wejściowy oraz jeden wyjściowy?

Nie, jeden kabel jest wystarczający, GPON wykorzystuje technologię WDM, która wymaga tylko jednego kabla.

Czy Huawei EchoLife HG8010H obsługuje WIFI?

Niestety Huawei EchoLife HG8010H nie obsługuje WIFI.

Jak przywrócić Huawei HG8010H do ustawień fabrycznych?

Użyj jednej z poniższych metod, aby przywrócić ustawienia fabryczne dla Huawei HG8010H:

1. Wybierz System Tools > Restore Default Configuration (Narzędzia systemowe > Przywróć konfigurację domyślną) z głównego menu na stronie internetowej i kliknij Restore Default Configuration (Przywróć konfigurację domyślną).

2. Aby ponownie uruchomić Huawei HG8010H z ustawieniami fabrycznymi, należy przytrzymać przycisk RESET przez długi okres czasu (dłuższy niż 10s).

Jaki jest zakres mocy optycznej ONT?

Dla Huawei HG8010H z transmisją GPON upstream: -27 dBm do -8 dBm (klasa B+).

Czy Huawei HG8010H może podłączyć się do przełącznika niższej warstwy?

Nie. Huawei HG8010H nie może połączyć się z terminalem PON, przełącznikiem lub routerem w niższej warstwie.

Czy można podłączyć port optyczny w Terminalu HG8010H do portu optycznego w transceiverze optycznym?

Nie. Port optyczny w Terminalu HG8010H jest portem PON, natomiast port optyczny w transceiverze optycznym jest portem GE.

Jak zmienić tryb mapowania mapy cyfrowej Huawei HG8010H?

Wybierz Voice > VoIP Basic Configuration z głównego menu na stronie internetowej i skonfiguruj tryb digitmap Match Mode.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8010H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione