Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000
Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

KOD: HUAWEI HS8145V GPON
270,60  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

Huawei HS8145V - terminal kliencki GPON ONU dla sieci domowej

Huawei HS8145V to terminal GPON (ONT - Optical Network Terminal), zaprojektowany jako idealne urządzenie dla domowej sieci (HGU - Home Gateway Unit), do użycia w sieciach FTTH. Bramka ta wspiera funkcjonalność warstwy 3, aby łatwiej utworzyć inteligentną sieć domową. Zapewnia przy tym dostęp użytkownikowi do wszystkich usług Triple-play (Internet, telefonia VoIP, telewizja IPTV). Huawei HS8145V posiada 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny (1x POTS) oraz 1x USB. HS 8145V wyposażony został we wbudowane radio bezprzewodowe Wi-Fi pracujące w pasmach transmisji bezprzewodowej 2,4 i 5 GHz jednocześnie (dual band). Wspiera nowoczesny standard AC oraz technologię 2x2 MIMO dualchain, maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji wynosi do 300 Mb/ s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/ s w paśmie 5 GHz. Urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny, każda o zysku 2 dBi. W komplecie z urządzeniem znajduje się zasilacz DC 12V 1.5A z wtykiem europejskim.

Optical Network Terminal schemat użycia w scenariuszu FTTH

Główne cechy - terminal ONT Huawei hs8145v GPON ONU

  • terminal GPON ONT klasa B+
  • złącze światłowodowe port GPON SC/ UPC
  • 4 gigabitowe porty Ethernet LAN RJ-45 10/ 100/ 1000 Mb/ s
  • 1x USB
  • 1 port telefoniczny POTS (1x POTS RJ11)
  • transmisja sieci Wi-Fi w dwóch pasmach 2,4 GHz i 5 GHz AC (dual band)
  • wspiera nowoczesny standard ac oraz technologię 2x2 mimo dualchain
  • zewnętrzne anteny 2 dBi
  • maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji wynosi  do 300 Mb/ s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/ s w paśmie 5 GHz
HS8145V opis portów

Dane logowania Huawei ONT

  • IP: 192.168.100.1
  • Login: telecomadmin
  • Hasło: admintelecom

SPECYFIKACJA

Dane techniczne HS8145V GPON ONU

Interfejsy
GPON 1 port klasa B+
Czułość odbioru: ~-28 dBm
Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT
Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm
Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ45)
POTS 1 port SIP
H.248
USB 1 port USB 2.0
Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP
WLAN IEEE 802.11 a/ ac/ b/ g/ n
2.4 GHz 2 x 2 MIMO 802.11b/ g/ n
5 GHz 2 x 3 MIMO 802.11a/ n/ ac
2 x 2 MIMO
Anteny o zysku 2 dBi
WPS
Typ złącza SC/UPC
Cechy fizyczne
Wymiary 270 x 90 x 60 mm (bez anteny)
Waga 650 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 st. do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5% - 95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 1 A
Statyczny pobór mocy 4.5 W
Maksymalny pobór mocy 12 W
Diody LED POWER/ PON/ LOS/ LAN/ TEL/ USB/ WLAN/ WPS
Skład zestawu Urządzenie Huawei HS8145V
Zasilacz DC 12V, 2A
Patchcord RJ45-RJ45
Funkcjonalność
Warstwa L2 przepustowość 200 Mbit/ s downstream (z pakietami o dowolnej długości)
200 Mbit/s upstream (z pakietami o dowolnej długości)
IPv4 warstwa L3 przepustowość 2 Gbit's downstream (z pakietami o dowolnej długości)
1 Gbit's upstream (z pakietami o dowolnej długości)
IPv6 warstwa L3 przepustowość 2 Gbit's downstream (z pakietami o dowolnej długości)
1 Gbit's upstream (z pakietami o dowolnej długości)
Metoda konfiguracji NMS, Web or TR069

WSPARCIE

Firmware dla Huawei Hs8145V

Firmware 118 do 8145V.zip Pobierz
8145V R017 S125.bin Pobierz
8145V R018 S100.bin Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione