Ubiquiti UF-NANO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
Ubiquiti UF-NANO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

Ubiquiti UF-NANO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: UF-NANO-EU / EAN: 810354025761
319,30  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Ilość sztuk w opakowaniu: 1-pack
Port USB: Brak
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Wysokowydajne urządzenie GPON CPE

UFiber Nano G to wytrzymałe i wysokowydajne urządzenie GPON CPE cechujące się minimalistycznym, eleganckim designem. Wyposażone jest w łatwy do odczytania wyświetlacz LED dostarczający informacji o statusie adresu IP, mocy sygnału i przepustowości.

ubiquiti networks

Zasilanie przez kabel Ethernet

Nano G jest zasilany przez pojedynczy kabel o napięciu 24 V, a pasywne PoE służy do przenoszenia zarówno energii, jak i danych.

GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK

1 port GPON - 128 urządzeń Nano G

Do pojedynczego portu GPON może być połączonych aż 128 urządzeń Nano G.

24V passive PoE GIGABIT

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Ilość sztuk w opakowaniu 1-pack
Port USB Brak
Porty VoIP Brak

Podstawowe parametry techniczne
Wymiary 77 mm × 77 mm × 28 mm
Waga 110 g
Interfejsy sieciowe (1) SC/APC, GPON WAN
(1) RJ45, Ethernet LAN
Interfejs sieciowy prędkości (1) GPON WAN, ITU G.984, 2,488 Gbps - pobieranie, 1,244 Gbps - wysyłanie
(1) GbE LAN, 10/100/1000 Mbps
Interfejs zarządzania Ethernet w paśmie/PON
Zakres normalnej mocy optycznej TX (klasa B+): od 1,5 dBm do 5 dBm
RX: od -8 dBm do -28 dBm
Metoda zasilania 24 V pasywne PoE (styki +4, 5; -7, 8)
Dying Gasp Support
Zasilacz PoE adapter: 24 V, 0,3 A
Maksymalny pobór mocy 7 W
Zakres napięć obsługiwanych Od 20 V do 28 V
Specyfikacja procesora MIPS-32, 240 MHz
Pamięć 128 MB DDR3
Przyciski (1) wyświetlanie informacji
(1) reset
Temperatura pracy Od -10°C do 45°C
Wilgotność robocza Od 5% do 95%

WSPARCIE

Oprogramowanie Pobierz
Datasheet Pobierz
Quick start guide Pobierz

FAQ

Podłączenie światłowodu

Podłącz kabel światłowodowy z pasywnej sieci optycznej do portu PON.


Podłączenie zasilania

1. Podłącz kabel Ethernet do portu LAN.
2. Podłącz zasilanie za pomocą jednej z poniższych opcji:

- używając dołączonego adaptera Gigabit PoE

- używając oddzielnego przełącznika PoE


W jakiej temperaturze może pracować urządzenie?

Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -10°C do 45°C.

Jaki jest maksymalny pobór mocy?

Maksymalny pobór mocy wynosi 7 W.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Ubiquiti UF-NANO | ONT | UFiber, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.