UBIQUITI UF-OLT-4 GPON GIGABIT PASSIVE OLT, 4-PORTS

KOD: UF-OLT-4-EU / EAN: 817882023726

UBIQUITI UF-OLT-4 GPON GIGABIT PASSIVE OLT, 4-PORTS

KOD: UF-OLT-4-EU / EAN: 817882023726
5028,81  z VAT 23% (brutto)
4088,46  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Rekomendowane produkty
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Wysoka wydajność łączności klienckiej

OLT wyposażony jest w cztery porty PON do podłączenia maksymalnie 512 jednostek ONU, a port SFP+ zapewnia łączność wynoszącą do 10 Gbps.

ubiquiti networks UF-OLT-4 GPON GIGABIT PASSIVE OLT

Montaż w szafie typu rack

Metalowa obudowa o wysokości 1U umożliwia wygodny montaż w standardowych 19-calowych szafach typu rack.

rack GIGABIT PASSIVE OLT

Zarządzanie scentralizowane

Wszechstronne oprogramowania UNMS zapewnia łatwą konfigurację urządzenia i zarządzanie wieloma punktami.

GPON GIGABIT PASSIVE OLT, 4-PORTS

SPECYFIKACJA

Podstawowe parametry techniczne
Wymiary 299,80 mm × 258,95 mm × 42,55 mm
Waga 1,93 kg
Maksymalne zużycie energii 35 W (z wyłączeniem nadajników SFP)
Metoda zasilania 110 - 240 V AC port modułowy
Zasilacz AC/DC wewnętrzny 56 W DC
Zakres napięć obsługiwanych 100 - 240 V AC, 16-25 V DC
Przycisk Reset
Procesor MIPS 1004 Kc 880 MHz Dual-Core
Pamięć systemowa 512 MB DDR3
512 MB NAND
Diody LED System
Porty danych PON
SFP+
RJ45 (MGMT)
Interfejsy danych (4) GPON OLT
(1) 1G/10G SFP+
Interfejs zarządzania (1) port Ethernet RJ45
Port konsoli szeregowej (1) RJ45
Montaż w szafie rack Tak
Temperatura pracy -10°C do 45°C
Wilgotność robocza 10% - 90%
Certyfikaty CE, FCC, IC
GPON SFP OLT transiwer OLT Pojedyncze włókno, SM SC/UPC, 20 km, 1490 nm TX/1310 nm RX,
ITU-T G984.2 klasa B+

WSPARCIE

Szybka instrukcja obsługi Pobierz
Broszura informacyjna Pobierz

FAQ

Jak zainstalować urządzenie w szafie rack?

1. Przymocuj wsporniki montażowe do UFiber OLT-4 za pomocą ośmiu śrub wspornikowych.
ubiquiti networks<br>

2. Przymocuj UFiber OLT-4 do szafy rack za pomocą czterech śrub montażowych.
UF-OLT-4 GPON

3. Podłącz przewód zasilający do portu zasilania umieszczonego z tyłu.
GPON GIGABIT PASSIVE OLT

4. Podłącz drugi koniec przewodu zasilającego do gniazdka elektrycznego.
GIGABIT PASSIVE OLT, 4-PORTS

W jakiej temperaturze może pracować urządzenie?

Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -10°C do 45°C.

Jakie są metody zasilania?

Metoda zasilania urządzenia to port modułowy 110-240 V AC.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
5028,81  z VAT 23% (brutto)
4088,46  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Zobacz faq produktu
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.