Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m

KOD: UF-SM-PATCH-UPC-APC / EAN: 817882026840
10,71  z VAT 23% (brutto)
8,71  bez VAT (netto)
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
WYSYŁKA: 24h
Długość: 1.5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A1
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Patchcord - UBIQUITI UF-SM-PATCH-UPC-APC

Patchcord UF-SM-PATCH-APC-APC marki Ubiquiti zakończony jest złączami SC/UPC oraz SC/APC, aby umożliwić rozbudowę sieci GPON.

UBIQUITI UF-SM-PATCH-UPC-APC

Najważniejsze cechy

  • SC/UPC to SC/APC
  • SM G.657A1 fiber
  • Simplex
  • 2.0 mm jacket PVC
  • 1,5 m długości

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Długość 1.5m
Kategoria kabla Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda SC/UPC-SC/APC
Standard włókna G.657.A1
Średnica kabla 2mm
Typ patchcorda światłowodowego Simplex

FAQ

Jaka jest długość przewodu?

Długość przewodu to 1,5 m.

Jaki jest standard włókna?

Standard włókna to G.657.A1.

Jaka jest średnica kabla?

Średnica kabla wynosi 2 mm.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.

Rekomendowane produkty

Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.