Ubiquiti UF-SPLITTER-32 | Splitter | 1:32, SC/APC, G.657A1, 0,9
Ubiquiti UF-SPLITTER-32 | Splitter | 1:32, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m

Ubiquiti UF-SPLITTER-32 | Splitter | 1:32, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m

KOD: UF-SPLITTER-32 / EAN: 817882026833
216,87 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY horizontal_split ZOBACZ FAQ PRODUKTU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Długość: 1.5m
Liczba końcówek splittera: 1x32
Standard włókna: G.657.A1
Średnica kabla: 0,9mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Splitter światłowodowy Ubiquiti 1:32, 0.9 mm, ze złączami SC/APC

Splittery światłowodowe używane są w sieciach FTTH, w których internet dostarczany jest do Klientów za pomocą światłowodu prowadzonego od serwerowni aż do urządzenia klienckiego bez zmiany medium transmisyjnego. Specyfika tej technologii wymaga, aby sygnał rozdzielany był do Klientów bez użycia dodatkowych urządzeń aktywnych.

UBIQUITI UF-SPLITTER-32

Najważniejsze cechy

  • Włókno G.657A1
  • Wejście/wyjście 0,9 mm
  • Długość kabla 1,5 metra
  • Zakończony złączami SC/APC

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Długość 1.5m
Liczba końcówek splittera 1x32
Standard włókna G.657.A1
Średnica kabla 0,9mm
Typ obudowy splittera Tuba stalowa

Podstawowe parametry techniczne
Kod produktu UF-SPLITTER-32
Wejście (1) SC/APC
Wyjścia (32) SC/APC
Tłumienie 17.0 dB
Uniformity Loss 1.5 dB
Strata zależna od polaryzacji 0,3 dB
Pasmo długości fali 1260–1650 nm
Utrata zwrotu (wszystkie porty) 50 dB
Directivity 55 dB
Rodzaj włókna G657A1
Temperatura robocza Od -40°C do 85°C
Waga 160 g

FAQ

Jaka jest długość splittera?

Długość splittera wynosi 1,5 metra.

Z jakiego rodzaju włókna wykonany jest splitter?

Splitter wykonano z włókna G.657A1.

Czy splitter jest zakończony złączami SC/APC ze wszystkich stron?

Tak.

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Ubiquiti UF-SPLITTER-32 | Splitter | 1:32, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione