SFP modülleri

[ 194 ]
Kategoriler
Filtre
Üretici
keyboard_arrow_down Daha fazla göster
Fiyat (TRY)
-
Gelişmiş filtreler
MikroTik S-31DLC20D | SFP mödül | 1,25Gb/s, 1310nm, 2x LC, 20km, Tekli mod
Ürün kodu: S-31DLC20D
703,29 TRY KDV hariç
Huawei OM5052 | SFP mödül | GPON C++
Ürün kodu: HUAWEI SFP C++ GPON
1733,86 TRY KDV hariç
Ubiquiti UDC-3 | DAC Kablo | SFP+, 3m
Ürün kodu: UDC-3
Ürün kodu: UDC-3
1025,71 TRY KDV hariç
Ubiquiti UF-Instant | SFP mödül | UFiber GPON CPE, 2,4Gb/s, SC/APC, 20km, Yönetilen
Ürün kodu: UF-INSTANT
1543,03 TRY KDV hariç
MikroTik S-85DLC05D | SFP mödül | 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, 550m, Çoklu mod
Ürün kodu: S-85DLC05D
529,47 TRY KDV hariç
Yeni
EXTRALINK SFP28 DAC MODULE CABLE 25G 1M DIRECT ATTACH CABLE
Ürün kodu: EX.17375
Ürün kodu: EX.17375
  • Dystans transmisji : 1m
  • Moduł SFP - prędkość portu : 25 Gbps
  • Złącze wyjściowe : Brak - DAC
  • Bağlayıcı 1 : SFP28
514,98 TRY KDV hariç
MikroTik S-55DLC80D | SFP mödül | 1,25Gb/s, 2x LC, 1550nm, 80km, DDM, Tekli mod
Ürün kodu: S-55DLC80D
864,30 TRY KDV hariç
20 40 80 sitedeki ürünler