Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

KODU: HUAWEI HG8247 WITH CATV
149,02 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
STOK DURUMU:
HIZLI GÖNDERIM
Ilość portów LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Port USB: 1x USB
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

Terminal ONT Huawei HG8247

Huawei Echo Life HG8247 , Huawei FTTH çözümlerinde iyi çalışan üst düzey bir optik ağ terminalidir (ONT). GPON teknolojisinin kullanılması sayesinde, tüm ev kullanıcılarına ultra hızlı banda erişim sağlanmaktadır. EchoLife HG8247 , iki POTS bağlantı noktası, otomatik uyarlamalı dört GE / FE Ethernet bağlantı noktası, bir CATV bağlantı noktası ve bir Wi-Fi bağlantı noktası ile birlikte gelir. Huawei EchoLife terminali , mükemmel kalitede VoIP hizmetleri, İnternet sağlar ve filmleri HD kalitesinde rahatça izlemenizi sağlar .

HUAWEI HG8247 GPON yönlendiriciler varsayılanları bağlantı noktası yönlendirme ip adresi

Uygulamalar ve faydalar

Yüksek performanslı iletim yetenekleri , FTTH dağıtımı için optimum bir terminal çözümü ve geleceğe yönelik hizmet desteği seçenekleri sağlar. HG8247 Tak ve çalıştır ONT terminalinde uygulanan işlev, hizmetlerin sağlanmasını kullanıcı için daha kolay, daha hızlı ve rahat hale getirir. Kapsamlı Huawei EchoLife uzaktan tanılama, bir arızayı daha hızlı bulmanıza ve ürünün bakım maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur.

HUAWEI HG8247 GPON yönlendiricileri varsayılan olarak bağlantı noktası yönlendirme

EchoLife HG8247'nin Özellikleri

- Bağlantı Noktası : 2POTS + 4GE + 1USB + 1CATV + WiFi. - Tak ve çalıştır (PnP): İnternet, IPTV ve VoIP hizmetleri, NMS'de tek tıklama ile dağıtılabilir ve yerinde yapılandırma gerekmez. - Uzaktan teşhis : Uzaktan arıza tespiti, POTS bağlantı noktası döngü testi, bağlantı emülasyonu ve NMS tarafından başlatılan PPPoE çevirmeli emülasyonu aracılığıyla gerçekleştirilir. - Hızlı ileri sarma : Köprü senaryosunda GE hat hızı yeniden yönlendirme ve NAT senaryosunda 900 Mbit / sn. - Yeşil enerji tasarrufu : Tek bir yonganın PON, ses, geçit ve LSW modülleri ile entegre olduğu yonga setindeki (SOC) son derece entegre bir sistem sayesinde enerji tüketiminin% 25'i tasarruf edilir .

huawei hg8247 yönlendirici bağlantı noktası yönlendirme ip adresi varsayılan ayarları

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Ilość portów LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Port USB 1x USB
Porty VoIP 2x POTS

Teknik veri
İletim hızı Rx: 2.488 Gbit / sn
Tx: 1.244 Gbit / sn
Bağlantı noktası modu Tek mod
Bağlayıcı SC / APC
Maksimum mesafe 20 km
Orta dalga boyu Tx: 1310 nm
Rx: 1490 nm
Optik güç Tx od 0,5 dBm do 5,0 dBm
Yok olma katsayısı > 10 dB
Alıcının minimum hassasiyeti -27 dBm
Maksimum aşırı yük optik gücü -8 dBm
Güç 100-240V AC, 50-60Hz
Sistem gücü 11-14 VDC, 2A
Maksimum güç tüketimi 16 W.
Çalışma sıcaklığı 0ºC - 40ºC
Çevresel nem % 5 -% 95 (yoğunlaşmayan)
Boyutlar 268 mm x 213 mm x 34 mm
Ağırlık (güç adaptörü dahil) yaklaşık 800 g

DESTEK

Ürün İşlemleri Huawei EchoLife HG8247 - TR İndir

Önerilen ürünler

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.