Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KODU: HUAWEI HG8310M GPON
23,35 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
STOK DURUMU:
HIZLI GÖNDERIM
Ilość portów LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
Port USB: Brak
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

Huawei EchoLife HG8310M - küçük boyutlu ONU terminali

Huawei EchoLife HG8310M, FTTx ağlarında kullanılan ünlü Huawei şirketinden bir ONU terminalidir. Yüksek verimliliği korurken küçük boyutları onu mükemmel bir istemci cihazı yapar. Bir Gigabit Ethernet bağlantı noktasına ve SC / UPC konektörlü mavi bir GPON bağlantı noktasına sahiptir . Küçük boyut, cihazı müşteriye monte etmeyi ve kurmayı kolaylaştırır. Terminal, en yüksek gereksinimleri bile karşılayan yüksek anahtarlama kapasitesi ve çok yüksek bant genişliği sunar. 12V 0.5A güç kaynağı ile donatılmıştır.

hg8310m

Ana Özellikler:

  • 1 bağlantı noktası GPON SC / UPC
  • 1 gigabitowy bağlantı noktası Ethernet
  • Tak ve oyna
  • Otomatik IP adresi ataması için yerleşik DHCP sunucusu
  • Yerleşik dinamik DNS (DDNS) desteği ve No-IP hizmeti için destek
  • Bağlantı noktası yönlendirme, DMZ, güvenlik duvarı desteği
  • Hızlı, basit kurulum ve konfigürasyon
  • Uzaktan yönetim, konfigürasyon ve teşhis
  • 12 V 0,5 A güç kaynağı artı AB adaptörü
ön panel HG8310m
hg8310m'nin öne çıkan özellikleri

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
Port USB Brak
Porty VoIP Brak

HG8310M'nin teknik özellikleri

Arayüzler
GPON 1 sınıf C + bağlantı noktası
Hassasiyet alma: ~ -27 dBm
GEM portu ve TCONT arasında esnek haritalama
Dalga boyu: US 1310 nm, DS 1490 nm
GPON: G.984.3'te tanımlanan SN veya parola kimlik doğrulamasına uygundur
Çift yönlü FEC
SR-DBA ve NSR-DBA
Ethernet 10/100 / 1000BASE-T (RJ45)
MAC adreslerini öğrenmek
IPv6 paketlerinin katman 2 seviyesinde şeffaf iletimi
QinQ VLAN
Bağlayıcı türü SC / UPC
Fiziksel özellikler
Boyutlar 82 x 90 x 27 mm
Ağırlık <500 g
İzin verilen çalışma sıcaklığı 0 ° - 40 ° C arası
İzin verilen hava nemi % 5 -% 95 Bağıl Nem, yoğuşmasız
Güç girişi 100-240 V AC, 50-60 Hz
Sistem gücü 11 - 14 V DC, 0,5 A
Ortalama güç tüketimi 2 W.
Maksimum güç tüketimi 3 W.
LED ışıklar GÜÇ / PON / LOS / LAN
Kitin bileşimi Huawei HG8310M cihazı
DC 12 V, 0,5 A güç kaynağı

DESTEK

Katalog kartı

İngilizce kılavuzu İndir

Önerilen ürünler

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.