MikroTik S-55DLC80D | SFP mödül | 1,25Gb/s, 2x LC, 1550nm, 80km, DDM, Tekli mod

KODU: S-55DLC80D / EAN: 5903148917948
26,40 EUR KDV hariç (ağ)
Her türlü gümrük masrafı ve KDV, alıcının alındığı ülkedeki alıcı tarafından karşılanacaktır.
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: EUR
10 kg: EUR
30 kg: EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
STOK DURUMU:
HIZLI GÖNDERIM
Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1550 nm
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER
BÜLTEN'e abone olun ve alışveriş için 5EUR* kazanın
Kaydet
* Teklif siparişler için geçerlidir 45EUR |Yönetmelik|

Yeni promosyonlar

Yeni ürünler

İndirimler

ÜRÜN HAKKINDA

İki LC bağlantı noktasına sahip S-55DLC80D SFP modülü

MikroTik S-55DLC80D 1.25 Gbps veri iletimi için tasarlanmış bir tek modlu SFP kartuşudur. İki LC / UPC konektörüne sahiptir. İletim, modülün her iki kanalında, 1550 nm dalga boylarında tek modlu optik fiberler aracılığıyla gerçekleştirilir. Tek modlu SFP kartuşu, 80 kilometreye kadar veri iletimi sağlar. S-55DLC80D SFP modülü -40 ° C ila 70 ° C sıcaklık aralığında çalışır.

S-55DLC80D SFP MODÜLÜ 1.25G SM 80KM 1550NM, ÇİFT LC KONEKTÖRLÜ

Özel özellikler:

  • İletim hızı 1,25 Gbps
  • Aralık 80 km
  • Dalga Boyu 1550 nm
  • 2 LC bağlantı noktası
  • Tek modlu bir optik fiber üzerinde işlem
  • DDM desteği
  • -40 ° C ile 70 ° C arası çalışma sıcaklığı

ŞARTNAME

Özellikler / filtreler
Dystans transmisji Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1550 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Şartname

Temel teknik parametreler
Modül türü SFP
İletim hızı 1,25 Gb / sn
Aralık Antalya 80 km
İletim türü Tek mod
Dalgaboyu 1550 nm
Çıkış konektörleri 2 adet LC
Optik çıkış gücü Maks. 5 dBm
Orta Rx hassasiyeti -25 dBm
Maksimum alınan güç -2 dBm
KESİNTİSİZ -26 dBm
LOS Assert -40 dBm
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ile 70 ° C

SSS

Hangi SFP / SFP + modülünü kullanmalıyım?

Cihazdaki portların SFP veya SFP + portları olup olmadığını kontrol ediyoruz. İkincisi 10 Gbps'de çalışabilir. Ardından fiber optik kabloyu seçiyoruz. Tek modlu fiber genellikle daha uzun mesafeler için kullanılırken, çok modlu fiber daha kısa mesafeler için kullanılır.

SFP RJ45 modülü nedir?

SFP RJ45 modülü, Ethernet kablolarını RJ45 bağlantı noktasıyla donatılmış özel bir ek aracılığıyla ağ aygıtlarındaki SFP soketlerine bağlamanıza olanak tanır.

S + RJ10 kartuşu hangi cihazlarla uyumludur?

Modül ile uyumludur CCR1072-1G-8S +, CCR1036 serisi, CCR1016-12S-1S +, CCR1009 serisi, CRS317-1G-16S + RM, CRS210-8G-2S + IN, CRS212-1G-10S-1S + IN, CRS326 / CSS326 serisi ile.

Önerilen ürünler

Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Türk (TR)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.