Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Splittery

[ 66 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Délka
Počet koncovek splitteru
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Standardn vlákna
Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0660

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
6,97 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3487

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1m
  • Počet koncovek splitteru: 1x8
  • Standardn vlákna: G.657.A1
6,82 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:8 PLC | Splitter | 900um, bez konektorů
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2749

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Počet koncovek splitteru: 1x8
  • Standardn vlákna: G.657.A1
  • Průměr kabelu: 0,9mm
4,13 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:4 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3470

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
5,23 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3463

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1m
  • Počet koncovek splitteru: 1x2
  • Standardn vlákna: G.657.A1
4,55 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:8 PLC | Splitter | 250um, bez konektorů
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0684

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
3,20 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:4 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0646

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
5,37 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:16 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0417

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
13,35 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:4 PLC | Splitter | 900um, 1,5m, bez konektorů
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3265

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
3,21 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | Slot Type
EXTRALINK
Kód produktu: EX.10048

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Počet koncovek splitteru: 1x8
  • Standardn vlákna: G.657.A1
  • Technologie splitteru: PLC
6,97 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:16 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3456

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1m
  • Počet koncovek splitteru: 1x16
  • Standardn vlákna: G.657.A1
13,06 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:2 PLC SC/APC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0592

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
4,70 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:16 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0424

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
15,98 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/APC | Splitter | 2,0mm, 1,5m, G657A, modul‚ ABS
EXTRALINK
Kód produktu: EX.7782

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
8,57 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:16 PLC | Splitter | 900um, 1m, bez konektorů
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3494

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1m
  • Počet koncovek splitteru: 1x16
  • Standardn vlákna: G.657.A1
6,45 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:4 PLC | Splitter | 250um, bez konektorů
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3067

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
3,21 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:4 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0653

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
6,58 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:2 PLC | Splitter | 250um, bez konektorů
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3074

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
3,01 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:2 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0608

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
7,80 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink 1:8 PLC SC/UPC | Splitter | 900um, 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0677

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
6,84 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

20 40 80 produktů na webu

Optické rozdělovače - k čemu jsou a k čemu slouží?

Správný návrh a implementace pasivní optické sítě pro dané zařízení dnes není mimořádně obtížný úkol, vyžaduje však použití zcela nových nástrojů, měřicích přístrojů, aktivních zařízení a optických kabelů. Pro zákazníky, kteří hledají nejlepší možná řešení, jsme připravili značkové rozdělovače optických vláken od renomované značky Extralink, jako jsou optické rozdělovače PLC 1x8, rozdělovače PLC 1x16, PLC 1x32 a dokonce PLC 1x64, které jsou k dispozici v mnoha variantách. Nejčastěji se samozřejmě používají optické rozdělovače Extralink, které se používají k rozdělení optického výkonu (obvykle se jedná o symetrické dělení). Díky jejich použití se možnosti i malého patchpanelu v rackovém krytu okamžitě výrazně zvětší.

Optické rozdělovače - typy

Samozřejmě každý z rozdělovačů PLC, CWDM, DWDM, STEEL BOX nebo systému LGX Extralink, který navrhujeme, může být k dispozici s hotovými konektory (konektory SCAPC), ale je také možné zakoupit model bez ukončení a sestavit nastavte se podle svých potřeb a pomozte například se svářečem z optických vláken). Batna24.com nabízí rozdělovač PLC se symetrickým dělením optického signálu, moduly SFP, optické zeslabovače, patchcordy s optickými vlákny, pigtaily s optickými vlákny, převaděče médií a distribuční krabice s optickými vlákny. Nabízíme vám také inovativní a velmi funkční modely ve vestavěné krabičce a kapesních rozdělovačích (systém LGX), díky nimž je optický rozdělovač chráněn zvenčí, ale je vhodný i pro montáž např. Na zeď, do serverové skříně nebo skříň z optických vláken. Bez ohledu na typ investice plánované klientem do pasivní optické sítě a bez ohledu na specifikaci připojení optických kabelů stojí za to sáhnout po kvalitních značkových řešeních, která zaručují trvanlivost a stabilitu připojení. Použitím příslušného optického rozdělovače PLC zaručujeme, že rozdělení výkonu optického signálu bude provedeno správně, což potvrdí naše měřicí přístroje. Mezi další značkové produkty Extralink, užitečné při konfiguraci a údržbě serverových a telekomunikačních místností, patří:

  • serverové skříně
  • svářečky z optických vláken
  • extrakční rukojeti
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.