Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

HALNY

[ 4 ]
Kategorie
keyboard_arrow_down
HALNY 4GMV3 GPON B+ SC/APC, 4X 10/100/1000BASE-TX + 1X POTS, VOIP + WI-FI AC WAVE2 2X2 DUAL BAND
HALNY
Kód produktu: HALNY HL-4GMV3

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
54,54 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb Bridge (SFU) a Router/NAT (HGU)
HALNY
Kód produktu: HL-1GE

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
25,79 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

HALNy HL-GSFP | modul SFP | 2.5 Gb/s downstream, 1.25 Gb/s upstream
HALNY
Kód produktu: HALNY HL-GSFP

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
61,99 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

HALNy HL-4GMV | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, AC Dual Band 2x2 MIMO, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
HALNY
Kód produktu: HALNY HL-4GMV

dostupnost do 7 dnů

DOSTUPNOST
live_help
54,54 EUR

 s DPH 21%

dostupnost do 7 dnů

20 40 80 produktů na webu

Halny Wi-Fi zařízení

Trh zařízení, příslušenství a instalačních prvků pro síťový a telekomunikační průmysl neustále roste. Toto obchodní odvětví se rozvíjí také v Polsku. Máme mnoho skvělých specialistů, kteří každý den pracují na zlepšování a implementaci inovativních řešení IT. Mezi nejlepší společnosti patří Halny, polská značka složená z profesionálů. Polští odborníci vytvářejí moderní a inovativní řešení, díky nimž můžete ještě více využívat možnosti nových technologií. V našem internetovém obchodě najdete zařízení Wi-Fi Halny, které nejen splní vaše požadavky, ale nabídne vám mnohem víc. Pokud hledáte síťová zařízení nejvyšší kvality, která se vyznačují nejen vynikajícím provozem, ale také nízkou poruchovostí, stabilní strukturou a extrémně rychlou konfigurací, určitě se podívejte na naši nabídku. Naše produkty zahrnují základní i pokročilejší ICT řešení této značky.

Síťové příslušenství Halny

V našem internetovém obchodě si můžete koupit nejen zařízení, ale také řadu síťových doplňků Halny. Jejich výběrem podporujete nejen polské společnosti a rozvoj naší země, ale zároveň si poskytujete vynikající řešení, díky nimž bude používání nových technologií nejen pohodlné pro vás, ale také vám poskytne nejvyšší kvalitu! Podívejte se na naši nabídku, kde najdete SPF moduly, klientské terminály a další zařízení a síťové příslušenství. Pokud hledáte osvědčená a zdokonalená řešení ICT, je to vybavení značky Halny, které bude odpovědí na vaše potřeby. Pokud nevíte, jaké vybavení potřebujete, kontaktujte naše zaměstnance. Rádi vám poradí a pomohou vám vybrat, vyjasnit všechny pochybnosti a odpovědět na otázky. Doporučujeme vám nakupovat a kontrolovat naši bohatou nabídku.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.