CZ

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Single Mode, Simplex, G657A2, 3mm, 2m

KÓD: EX.19300 / EAN: 5903148919300

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Single Mode, Simplex, G657A2, 3mm, 2m

KÓD: EX.19300 / EAN: 5903148919300
50,00 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
41,32 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
50,00 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
41,32 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.