Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, bez límce, Modrý

KÓD: EX.2718 / EAN: 5902560362718

Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, bez límce, Modrý

KÓD: EX.2718 / EAN: 5902560362718
0,42 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
0,34 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Typ adaptéru: Simplex
Typ konektoru: SC/UPC
Typ vlákna: SM (Single-Mode)
Zobrazit více parametrů
0,42 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
0,34 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.64 EUR
10 kg:
12.79 EUR
30 kg:
17.45 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.