CZ

Extralink SFP 1.25G | Modul SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, proM

KÓD: EX.15845 / EAN: 5903148915845

Extralink SFP 1.25G | Modul SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, proM

KÓD: EX.15845 / EAN: 5903148915845
144,64 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
119,53 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Přenosová vzdálenost: 1-3km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Konektor pro optická vlákna: LC (UPC)
Zobrazit více parametrů
144,64 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
119,53 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.