Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Ubiquiti UF-MM-1G-20 | Modul SFP | UFiber, 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Multimodový, 20-pack

KÓD: UF-MM-1G-20 / EAN: 810354026027
180,63 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Počet kusů v balení: 20-pack
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Počet kusů v balení:

O PRODUKTU

Sada spolehlivých modulů SFP UF-MM-1G-20 od společnosti Ubiquiti

Ubiquiti UF-MM-1G-20 je sada 20 U Fiber série SFP vložek pracujících na vlnové délce 550 nm. Používají se k přenosu dat přes multimode vlákna. Každý modul má 2 LC výstupní konektory. Vložky Ubiquiti SFP UF-MM-1G-20 umožňují přenos rychlostí 1,25 Gb / s na vzdálenosti až 550 m. Vložky Multimode SFP jsou ideální pro použití ve stávajících síťových infrastrukturách nebo pro vytváření nových.

UF-MM-1G-20 SFP MODUL MULTI-MODE 1,25 GBPS 550M 20 BALENÍ

Speciální funkce

  • Série Ubiquiti U Fiber
  • Multimode přenos
  • Vlnová délka - 850 nm
  • Rychlost - 1,25 Gbps
  • Dosah - 550 m
  • 2 LC výstupní konektory
UF-MM-1G-20 SFP MODUL MULTI-MODE 1,25 GBPS 550M 20 BALENÍ

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost Pod 1km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor LC
Počet kusů v balení 20-pack
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Vlnová délka 850 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Přenosová rychlost 1,25 Gb / s
Vzdálenost 550 m
Typ modulu SFP
Výstupní konektor 2 x LC
Typ přenosu Multi-režim
Duplexní typ Fyzikální (dvě vlákna)
Vlnová délka 850 nm

PODPORA

Soubory ke stažení:

Prohlášení o shodě Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Který modul SFP zvolit pro vnitřní připojení?

Pro pohodlné multifunkční připojení přesahující hranici 100 metrů ethernetové kabeláže můžete použít modul UF-MM-10G pro vzdálenosti až 300 m při rychlostech do 10 Gb / s nebo modul UF-MM-1G pro vzdálenosti až 550 m při rychlostech do 1 Gb / s.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté zvolíme kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je SFP +?

SFP + je rozšíření standardu SFP přizpůsobené přenosové rychlosti 10 Gbit / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.