Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Adaptéry pro optické vlákna

[ 25 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Typ adaptéru
Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, zelený
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2114

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,14 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2084

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,38 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, Modrý
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2633

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,14 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, s bezbarvými zástrčkami
EXTRALINK
Kód produktu: EX.13520

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,14 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3364

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,38 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/APC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2695

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,67 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Duplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2640

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,61 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, bez límce, zelený
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2138

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,14 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Simplex, šedý
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2077

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,17 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Duplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2848

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,38 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3500

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,55 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Adaptér | Jednomodový, Simplex, bez límce, Modrý
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2718

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,23 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink FC/APC | Adaptér | Jednomodový, Simplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2664

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,52 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Ubiquiti UF-Adaptér-APC-50 | Adapter | SC/APC, Simplex, Single mode, 50-pack
UBIQUITI
Kód produktu: UF-ADAPTER-APC-50

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
10,81 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink | Zástrčka  | pro optické rozvaděče , Černá, SC Duplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3760

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,29 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Simplex, šedý, bez západky
EXTRALINK
Kód produktu: EX.11526

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,29 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink FC/UPC Big D Type | Adaptér | Jednomodový, Simplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2688

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,61 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink | Zástrčka  | pro optické rozvaděče , Černá, SC Simplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3777

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,14 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Adaptér | Multimodový, Duplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2831

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,55 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink FC-SC | Adaptér | Jednomodový, Simplex
EXTRALINK
Kód produktu: EX.2657

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,64 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

20 40 80 produktů na webu

Co je adaptér optických vláken?

Adaptéry z optických vláken spojují kabely z optických vláken, pigtaily z optických vláken a propojovací kabely z optických vláken. S jejich pomocí můžete nainstalovat distribuční rámy z optických vláken. Jsou nenahraditelným doplňkem stojanu. Rozlišujeme mezi adaptéry pro jeden režim, adaptéry pro více režimů a hybridními adaptéry, které jsou k dispozici v jednoduché (simplexní) a dvojité (duplexní) verzi. Standardní adaptér z optických vláken připojuje stejný typ konektorů (např. SC s SC nebo FC s FC), zatímco hybridní adaptér se používá pro připojení různých typů konektorů (např. SC s FC nebo SC s ST). Na webových stránkách obchodu batna24.com najdete široký výběr adaptérů z optických vláken.

Adaptér z optických vláken - aplikace

Používají se mimo jiné adaptéry z optických vláken v telekomunikacích s optickými vlákny v telekomunikačních sítích, sítích Ethernet a sítích kabelové televize. Jsou základním prvkem, který doplňuje distribuční rámce z optických vláken. Adaptér z optických vláken spojuje hlavně pigtaily z optických vláken a propojovací kabely z optických vláken. Při výběru vhodných adaptérů si samozřejmě musíte uvědomit rozdíl mezi duplexem v jednom režimu a duplexem ve více režimech. Konec optických kabelů je však také důležitý, proto byste měli zvolit správný adaptér, např. LCUPC, LCAPC nebo SM SCAPC. Nedostatek správných znalostí a nesprávná volba mohou výrazně snížit účinnost naší optické sítě. Všechny naše adaptéry jsou v souladu s normami IEC (International Electrotechnical Commission) a JIS (Japanese industrial standard).

Adaptéry z optických vláken - typy

V našem obchodě www.batna24.com najdete všechny typy optických adaptérů dostupných na trhu: single-mode SM simplex, SC simplex, SM duplex (single-mode duplex), single-mode simplex, multi-mode simplex, hybridní adaptéry a dokonce i multimode duplex. Naše nabídka samozřejmě zahrnuje například E2000APC SM simplexní adaptér, FC optický adaptér, FCAPC SM adaptér, LC adaptér, LCAPC duplexní optický adaptér, SC adaptér, SCAPC optický adaptér, SCAPC duplexní optický adaptér, SCUPC adaptér, SCPC SM adaptér, SC adaptér / UPC SM, LCUPC SM adaptér, stejně jako příslušenství z optických vláken, např. Lichoběžníkového zkreslení pro adaptér z optických vláken, stejně jako kabely z optických vláken. Najdete zde také zákaznická zařízení, strukturovanou kabeláž (např. Měděné kabely). Doporučujeme také všechny produkty, které tvoří inteligentní dům. Zveme vás k návštěvě našich webových stránek!

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.