Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Pigtaily

[ 28 ]
Filtry
Výrobce
keyboard_arrow_down
Cena (EUR)
-
Pokročilé filtry
keyboard_arrow_down
Délka
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Koncovka pigtailu / splitteru
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Standardn vlákna
keyboard_arrow_down Zobrazit více
Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1,5m, Easy strip
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1858

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,65 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1,5m, Easy strip
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1865

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,69 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.652D 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.10178

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 2m
  • Koncovka pigtailu / splitteru: SC/UPC
  • Standardn vlákna: G.652.D
0,61 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.652D 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8000

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1m
  • Koncovka pigtailu / splitteru: SC/APC
  • Standardn vlákna: G.652.D
0,56 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1,5m, Easy strip, Bíly
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8765

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,61 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/UPC | Pigtail | Multimodový, OM3, 50/125, 2m, Easy strip
EXTRALINK
Kód produktu: EX.12462

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1.5m
  • Koncovka pigtailu / splitteru: LC/PC
  • Standardn vlákna: OM3
0,95 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1933

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,56 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1902

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,56 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.10130

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1m
  • Koncovka pigtailu / splitteru: LC/PC
  • Standardn vlákna: G.657.A1
0,59 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/UPC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.652D 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.10154

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 1m
  • Koncovka pigtailu / splitteru: LC/PC
  • Standardn vlákna: G.652.D
0,85 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.657A 1m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.8017

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,56 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1841

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,61 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | Multimodový, OM3, 50/125, 2m, Easy strip
EXTRALINK
Kód produktu: EX.10406

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 2m
  • Koncovka pigtailu / splitteru: SC/UPC
  • Standardn vlákna: OM3
0,91 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/PC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1.5m Easy-strip
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1834

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,65 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 1,5m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1889

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,61 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink LC/UPC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.657A 2m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.9090

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
  • Délka: 2m
  • Koncovka pigtailu / splitteru: LC/PC
  • Standardn vlákna: G.657.A1
0,65 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 3m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.3319

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,85 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 2m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1940

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,78 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 3m
EXTRALINK
Kód produktu: EX.1926

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
0,69 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

Extralink SC/APC | Sada  pigtaili | Jednomoprowe, 900um, G.657A1, 1,5m, 12 sztuk, 12 kolorĂłw
EXTRALINK
Kód produktu: EX.0349

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

DOSTUPNOST
8,36 EUR

 s DPH 21%

Obvykle dodáváme do 1 dne: 24h

20 40 80 produktů na webu

Vláknové optické copánky

Fiber optic pigtail, just like the fiber optic patch cord, is a short fiber optic cable terminated with ST (ST pigtails), SC (SC pigtails) or (SC / APC SM) konektory. Zařízení pracuje v technologii optických vláken (kabely z optických vláken) a je ideální pro zakončení tras optických kabelů. K dispozici jsou single-mode pigtail a multi-mode pigtail. Používají se v panelech, rozvodných skříních a spojkách z optických vláken a používají se k propojení lanových kabelů s optickými spoji. V obchodě Batna24.com se SC / APC pigtaily (SC / APC SM G652D) vyznačují vynikající konstrukční kvalitou a velkým rozsahem a parametry, a proto je lze úspěšně použít pro jakýkoli typ přenosu.

Členění konektorů

Konektory jsou rozděleny do dvou kategorií: PC (fyzický kontakt) a APC (úhlový fyzický kontakt), které se liší způsobem leštění čelní strany koncovky, tj. Slinutá keramická trubka, která je krytem a vodítkem pro optické vlákno v konektoru. Dělíme copánky na singlemode a multimode. Konektor ST (pigtail ST) nebo bajonetový konektor má keramické, kovové nebo polymerní koncovky, obvykle 1 metr dlouhé (OM2 1m, OM3 1m, SM 1m), používané v telekomunikacích a medicíně. FC nebo závitový konektor je k dispozici ve verzi pro PC a AP, odolný proti vibracím, často používaný v kabelové televizi. SC konektor (pigtail SC / APC SM), push-pull typ, odolný proti ztrátě fyzického kontaktu koncovek při tažení kabelu, používaný v telekomunikacích a kabelové televizi. LC konektor (pigtail LC), tj. Miniaturní konektor s funkcí snap-in, zaručuje vysokou kvalitu a vysokou hustotu balení vodičů, nejčastěji používaných v měřicích zařízeních. Konektor MT-JR, tj. Duplexní konektor, používaný při konstrukci sítí LAN. F-3000 - konektor s širokou škálou aplikací, kompatibilní s LC konektorem. Konektor E-2000 push-pull, používaný v telekomunikacích, kabelových sítích, řídicích a signalizačních sítích.

Parametry konektoru

Pomocí osvědčených pigtailů z optických vláken, které jsou v současné době k dispozici na trhu, máme záruku dobré kvality přenosu dat a nízkého útlumu. Kromě toho máme možnost spojit konektory dvěma způsoby, zacvaknutím nebo zašroubováním závitu, obě metody nám poskytují dostatečnou stabilitu, ale zacvakávací konektor nám umožňuje minimalizovat tělo, protože je dvakrát menší než standardní SC konektor, např. LC pigtail (09mm G652D vlákno). Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou obchodu Batna24.com, široká škála produktů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nabídka zahrnuje nejen kabely SC, SC / APC SM, ale také patchcordy z optických vláken, pouzdra z optických vláken, převaděče médií, moduly SFP, aktivní zařízení a širokou škálu kabelů z optických vláken a svářečů z optických vláken od renomovaných značek. Budete si moci vybrat správný duplex, ale také typ vlákna, který vyhovuje vašim potřebám (např. Vlákno SM G652D 09 mm). Nabízíme také převaděče videa, rozvaděče, přístupové body, směrovače a mnoho dalších.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.